SPAM

Tutaj i najlepiej tylko tutaj możecie reklamować swoje blogi i informować mnie o nowościach na waszych stronach :)

209 komentarzy:

 1. http://the-bitter-taste-of-happines.blogspot.com/

  Victora ma chyba wszystko. Wspaniałą rodzinę, kochającego chłopaka i prawdziwych przyjaciół. Co więcej jej brat jest członkiem znanego na całym świecie zespołu One Direction a sama odnosi nie mniejsze sukcesy w pływaniu. Jednak taka sielanka nie trwa długo. Jej rodzice i chłopak giną w wypadku samochodowym. Wyjeżdża do Londynu żeby zacząć nowe życie. Czy jej się uda? A może wszystko jeszcze bardziej się pokomplikuje gdy odkryje jakimi uczuciami darzy jednego z przyjaciół Liama.?

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie zapraszam do mnie ;)
  x1dforevernumber1x.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. http://no-lies-just-loove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. http://the-world-run-girls.blogspot.com/ Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 5. już pojawił się trzeci rozdział na http://i-am-possible-mystory.blogspot.com/ ! zapraszam ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. [SPAM]
  1. http://passion-love-trouble-hope-lie-trust.blogspot.com/
  Jess i Roxy to dwie najlepsze przyjaciółki, które tak naprawdę nie znają się długo. Każda z nich ma swoje życie, problemy i straty rodzinne. Obie również mają małe kłopoty sercowe. Chodzą do trzeciej klasy liceum. Zdecydowana Jess ma już zaplanowaną przyszłość, natomiast zagubiona Roxy jeszcze nie wie, co chce robić w życiu, do czego dąży. Ciągle jest głową w chmurach, jest zagubiona, często chodzi niewyspana. Dręczy ją pewna rzecz. Jess natomiast nie może wymazać z pamięci pewnego incydentu z najlepszym przyjacielem. Czy uśmiech na ich twarzach jest na pewno szczery .? Czy to tylko dobra przykrywka .? Czy w ich życiu wszystko kiedyś się ułoży .? Zapraszam na bloga :)

  2. www.better-lifee.blogspot.com
  Carls, Lex i Naomi to trzy nierozłączne przyjaciółki. Każda z nich ma swoją pasję, problemy, rodzine i własne poglądy życiowe. Jest kolorowe, aż do pewnego dnia. Okazuje się, że brat Carly - Charlie zdradzał Naomi. Dziewczyna dowiadując się o tym załamuje się, jednak przyjaciele pomagają jej dojść do siebie. Kto więc zostanie jej prawdziwą miłością .? Carly natomiast ma słabość do swojego najlepszego przyjaciela, który niestety ma już dziewczynę. Czy Zayn zerwie z Perrie i zakocha się w Carly .? Zapraszam na bloga :)

  3. www.chachi-loves-1d.blogspot.com
  Chachi to tętniąca życiem tancerka, która nie wie co to smutek i strach. Bije od niej masa pozytywnej energii. Jednak jej problemem jest to, że nie potrafi kochać. jedyna jej słabość to to, że rani ludzi poprzez brak miłości. Czy Harry i Chachi wrócą do siebie .? czy ona nauczy się kochać .? A może do gry wejdzie kolejny facet .? Zapraszam na bloga :)

  Chciałabym, żebyś wpadła na moje blogi i w miarę możliwości coś tam przeczytała, skomentowała, dodała się do obserwatorów. Wiele to dla mnie znaczy, naprawdę, nawet mały komentarz :)

  Uwielbiam Twojego bloga i jestem tutaj codzennie, oczywiście nie zawsze komentuje, czasem problemy po prostu z czasem, czy internetem.
  Jeszcze raz serdecznie zapraszam na blogi i liczę na jakikolwiek komentarz :)

  Alex ; )

  OdpowiedzUsuń
 7. http://1lovedirection.blogspot.com/ Zapraszam na 4 rozdział! Jeszcze dziś pojawi sie również 5, więc gorąco zapraszam do czytania :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Percy Jackson jest zwykłym szesnastoletnim chłopakiem. Do czasu... Jego przyjaciółka (a może coś więcej...?) Annabeth skrywa przed nim pewną tajemnicę. Mężczyzna, ukazujący się Percy'emu we śnie twierdzi, że jest jego ojcem. Annabeth wyjawia chłopakowi niezwykłą prawdę: jest herosem, pół bogiem, pół człowiekiem. Jak poradzi sobie Percy w nowym życiu? Co się stanie, gdy Annabeth zostanie uprowadzona do podziemia? Kogo Percy spotka na swojej drodze i jak to wpłynie na poszukiwanie jego ukochanej? Dowiesz się, wchodząc na mojego bloga: http://percyiannabeth.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam!
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam do mnie na opowiadanie o chłopaku i o jego trudnym życiu gdy Ziemia zaczyna rozpadać się kawałek po kawałku.
  http://julus-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. http://niebieskooka-anielica.blogspot.com/ nowy blog ;)

  nn na http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/2013/02/rozdzia-szosty.html

  Rozdział siódmy


  „W uroczej i romantycznej atmosferze Louis Tomlinson oświadczył się swej wybrance.”

  Trudno czekać na coś , co wiesz, że może nigdy nie nastąpić, Jeszcze trudniej zrezygnować, gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz. Kiedy się kocha, to jest się szczęśliwym cały czas bez względu na okoliczności. Tylko jednak jak wiesz, że coś się kroki nie czujesz się już tak samo . Są w życiu chwile, gdy myślę, że gorzej być nie może . Wtedy właśnie się okazuje, że się mylę.
  Wpatrywałam się przed siebie niczym zahipnotyzowana. Ocknęłam się dopiero wtedy kiedy większa fala lekko mnie ochlapała. Wstałam z piasku i szurając nogami podeszłam bliżej morza. Spoglądając na cień swojego chłopaka odwróciłam się w jego stronę.
  - Dlaczego jesteś taka nieobecna? – zatroskany podszedł do mnie. Wspięłam się lekko na palcach i wpiłam się w jego usta.

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej zapraszam na trzeci rozdział mojego opowiadanie :)
  http://julus-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziewczyna o imieniu Kate ma 16 lat jest nieugięta ,silna i nienawidzi bezsilności .
  Nigdy nie miała chłopaka ,a nawet się nigdy nie całowała ale nie chce tego robić ,nie chcę się zakochać bo nie chcę być masochistką ,uważa ,że miłości to strata czasu i lepiej się bawić niż płakać do poduszki .Jej ojciec mieszka w Londynie a matka nie zajmuję się nią ponieważ uważa ,że 16 latka ,jest już wystarczająco dorosła i nie potrzebuje jej opieki .Nikt nie wie co skrywa Kate ,może znajdzie się w końcu ktoś komu zaufa na tyle by ujawnić swoją tajemnice .
  Dziewczyna jest pewna ,że nigdy przenigdy się nie zakocha bo nie lui upadków i dołków .Kate nie uznaję zmian w jej życiu ,nie lubi przemieszczać się z miejsca na miejsce ale nie wie jednak ,że coś może stanąć jej na drodze i nie będzie miała wyboru
  Zapraszam na -->http://katiaopowiadaniaxx.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam do mnie na http://echo-istnienia.blogspot.com/
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 14. przepraszam za spam.
  zachęcam do odwiedzenia naszego bloga http://sick-mad-sad.blogspot.com/ gdzie pojawił się nowy rozdział z perspektywy Fleur. Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego Fleur jest zamkniętą w sobie dziewczyną i nikomu nie ufa, to ten rozdział wiele wyjaśni. Zachęcam do przeczytania oraz wyrażenia swojej opini.
  Pozdrawiam Bambi ♥

  OdpowiedzUsuń
 15. zapraszam na 20 rozdział - http://tell-me-what-you-feel.blogspot.com
  i na 3 rozdział - blind-way.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam :)
  http://and-little-things-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. [spam]
  "Zwykła dziewczyna, której umarła najukochańsza mama,
  po tym jak ojciec chciał ją zgwałcić po raz kolejny
  postanawia ze sobą skończyć. Dzięki szybkiej
  interwencji sąsiadki, w porę zostaje przewieziona
  do szpitala i z trudem odratowana. Odnajduję ją wujek,
  brat matki. Po poznaniu dziewczyny postanawia ją
  przygarnąć pod swój dach. Nie mieszka on sam, ma
  pięciu młodych, przystojnych i pełnych energii
  współlokatorów, którzy tworzą słynny boy's band,
  którego jest menadżerem. Wszystko wydaje się
  wspaniale, do czasu przywitania się z chłopakami.
  Jeden z nich separuję się od dziewczyny i ją
  ignoruje. Jego brązowe loki, zielone tęczówki i
  zniewalający uśmiech, nie pozwalają jej go
  lekceważyć. Co będzie dalej ? Czy dziewczyna
  zapomni o krzywdzie jaką sprawiał jej codziennie
  ojciec ? Czy otworzy się przed chłopakami ? "
  Zapraszam na mojego bloga--->http://pain-and-love-1d.blogspot.com < 33

  OdpowiedzUsuń
 18. kurwa. boże jaka ja jestem dziś rozkojarzona, ehh. przez przypadek usunęłam Twój komentarz u mnie, zamiast zaakceptować. jak zawsze ogarnięta sam!

  OdpowiedzUsuń
 19. ZAPRASZAM;*
  OTO SKRÓT 16 ROZDZIALU ;*

  Nie mogłam uwierzyć w to co przed chwilą słyszałam. Zayn odszedł i zostawił mnie tutaj samą. Tak po prostu. To nie mogła być prawda. Straciłam osobę, na której zależało mi jak na nikim innym.
  -Zayn-powiedziałam płacząc i odwróciłam się w jego stronę, jednak za późno, bo właśnie odjechał z Harrym samochodem. Gdyby nie on..Nie doszło by do tego. Chciałam mu to powiedzieć w odpowiednim momencie, ale nie tu i nie teraz. Dopiero wyszedł ze szpitala, ledwo wyzdrowiał, a teraz przeze mnie będzie cierpiał fizycznie. Jestem głupia. Czułam jak kolejne słone krople łez spływają mi po policzku i nie potrafię ich zatamować. Płyną jak potok, który stale płynie z prądem. Plątałam się bez celu po okolicy nie wiedząc co ze sobą zrobić. Napisałam do Zayna wiadomość
  Ja: „Zayn ja nie chciałam Cię skrzywdzić. Chciałam ci o tym powiedzieć wybacz mi”

  Wysłałam wiadomość, jednak zawiodłam się. Raport doręczenia nie doszedł co zapewne miało skutek wyłączonego telefonu. Kiedy dotarłam do domu zauważyłam na podjeździe taksówkę, a z niej wychodzącego Nicholasa. Podeszłam do niego i poczułam silne ramiona na swoim ciele. ... (CIĄG DALSZY NA BLOGU)

  OdpowiedzUsuń
 20. [ SPAM ]
  Ivy Anderson - piosenkarka ; Louis Tomlinson - 1/5 One Direction. Przed nimi zostanie postawione ciężkie zadanie. Czy podołają mu? Czy kłamstwo w któreym będą życli wyjdzie na jaw, niszcząc przy tym wszystko nad czym tak długo pracowali? Jeden koncert odmieni jej życie na zawsze, nic nie będzie już takie same, a każde następne wydarzenie, będzie się wiązało z poprzednim. Czy naprawią wszytkie błędy, które popełnią? Serdecznie zapraszam na www.be-with-me-baby.blogspot.com Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń

 21. Anioły i demony. Demony i anioły. Dwa światy. Walka pomiędzy nimi toczy się od zarania dziejów. Dziecko Ciemności, Dziecię Światła. Związek pomiędzy tymi rasami nie jest możliwy, sprawia, że anioł już nie jest aniołem, a demon demonem.
  Co, jeśli w rodzinie Wood`ów kiedyś, dawno temu, była mieszana para? Co, jeśli przeszłość rodzin dwójki aniołów odbije szkarłatne piętno na ich dzieciach? Co, jeśli ich bliźnięta - Vivenne i Michael - staną po stronie zła zamiast dobra?
  Po Naznaczeniu rodzeństwo ucieka do podziemi - do Piekła - by tam pomagać Lilith; Pani Śmierci. Żyją idealnie, mają wszystko co pragną.
  Lecz pewnego dnia to wszystko ginie. Lilith wysyła ich na misję. Muszą żyć wśród ludzi, by siać zło i niszczyć anioły, które tam osiadły. Więc co się stanie, jeśli któryś anioł sprawi, że demon straci swoją demoniczną maskę?

  http://serce-demona.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Dwie dziewczyny, dwa odmienne charaktery, przypadek czy przeznaczenie? Kolejna przeprowadzka, tym razem do Londynu jest wielką zmianą w życiu 18-letniej Lesley. Przez mały wypadek, na swojej drodze spotyka dziewczynę imieniem Merit, która przewróci jej życie do góry nogami. No właśnie. Merit, czyli osoba, która przez swoje zachowania pakuje się w coraz większe tarapaty, aż w końcu zostaje wezwana do stanięcia przed sądem. W całą sprawę dziewczyna wciąga nowo poznaną jej koleżankę - Lesley. Ona zaś na swojej drodze napotyka starego przyjaciela, z którym strasznie dużo ją łączy. Dziewczyny poznają coraz więcej ludzi, życie wydaje się być jedną wielką grą, w której albo wygrasz, albo stracisz. Tysiące plączących się razem uczuć. Miłość? Zazdrość? Przyjaźń? Czy mimo wszystko przetrwają? Coraz więcej tajemnic, łez i strachu. Kiedy na pozór jest dobrze, wszystko ponownie zaczyna się kręcić w okół niewyjaśnionej sprawy w sądzie. Rozstania, zmienne uczucia, udawana miłość i nienawiść są sprawką strachu w jakim grupka tych młodych ludzi żyje. Czy wszystko się ułoży? A może przez szarpiące nimi uczucia ich drogi się rozejdą? Zapraszamy na prolog na http://whodoyouthinkiamonedirectionstory.blogspot.com/.
  Przepraszamy za spam. :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Olivia stara się zapomnieć o kilku latach spędzonych w poprawczaku przez bronienie ukochanej przyjaciółki, która i tak potem o niej zapomniała. Od tamtej pory dziewczyna nie okazuje uczuć ludziom, jedynie jej przybrana mama wie jaka naprawdę jest.
  Dziewczyna została adoptowana po wyjściu z zakładu karnego a jej rodzina postanowiła przenieść się do Nowego Jorku by blondynka mogła zacząć nowe życie, w nowej szkole z nowymi ludźmi.
  Pierwszego w dnia w szkole zostaje zauważona przez Nicole - najbardziej lubianą dziewczynę w West High School oraz jej brata Zayn'a Malika. Z początku dziewczyna nie cieszy się z tej znajomości jednak później coś zaczyna się w niej zmieniać.
  Dzikie imprezy, narkotyki, alkohol i wiele innych dzieje się wśród nowych przyjaciół od przyjścia Olivi do szkoły. Czy uda jej się wyjść na prostą? Czy zmieni się w stosunku do nowych znajomych?

  Serdecznie Zapraszam :)
  http://difrentstorythaneverything.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. [spam]

  Thea Benson i Cara Palver to dwie światowej sławy modelki. Przyjaźnią się od początku swojej kariery, obie rozpoznawane są jako młode, piękne i zdolne.
  Co stanie się, gdy menagerka dziewcząt zacznie kombinować, aby ich notowania na rynku sławy wzrosły? Jak zareagują dziewczyny, gdy okaże się, że mają udawać czyjeś dziewczyny. I to nie byle kogo. Dwóch członków One Direction jest wolne, a to znaczy, że oni mają być nowymi miłościami modelek. Jak sobie poradzą z niechęcią do zespołu? Czy między nimi, w udawanych związkach coś zaiskrzy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. fear-of-failure-1d.blogspot.com

   Usuń
 25. (Spam) Isabella ma 17 lat. Wraz z rodzicami i bratem przeprowadza się do Londynu. Jej rodzice podpisali kontrakt z zespołem One Direction. Bella zakochuje się w Louisie. Przez to że Harry podsłuchał rozmowy Is i jej najlepszej przyjaciółki- Ann, dowiedział się o uczuciach dziewczyny do jego najlepszego przyjaciela. Przez niego Lou i Bella się pocałowali. Izabella boi się powiedziec Louisowi o swoich uczuciach. Czy zbierze się na odwagę? A może Lou nie odwzajemnia jej uczuc? Odpowiedzi na pytania u mnie na blogu.
  http://friendship-and-love-nika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. http://opowiadanielittlethings.blogspot.com/- zapraszam do mnie xd

  OdpowiedzUsuń
 27. Nie wiem czy wejdziesz ale nadzieja zawsze jest :*

  http://truly--madly--deeply.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Zachęcam do odwiedzenia mojego bloga http://no-lies-just-loove.blogspot.com/ gdzie pojawił się 13 rozdział (+18). Zachęcam do przeczytania oraz wyrażenia swojej opinii o rozdziale jak i całym blogu. A jeśli nie obserwujesz bloga to zaobserwujesz go.
  Pozdrawiam Jessica. ♥

  OdpowiedzUsuń
 29. http://loveeonedirectionforever.blogspot.com/

  http://myworldwithmysister.blogspot.com/
  Zapraszaaam *.*

  OdpowiedzUsuń
 30. Z czym kojarzy się Tobie kolor zielony?
  Mi z harmonią, spokojem i równowagą – każdy przynajmniej raz słyszał, że kolor zielony pomaga w odnajdowaniu spokoju.
  Więc, co powiesz na zielone oceny?
  Wejdź i sprawdź nas!
  http://zielone-oceny.blogspot.com/
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 31. ( spam) Nie wiem czy komuś się spodoba ale chciałam spytać czy ci się podoba chociarz trochę... http://bf-ever.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. [SPAM]
  Serdecznie zapraszam na 16 rozdział z perspektywy Alexis/ Katie, który przed chwilą pojawił się na blogu http://one-direction-stories.blogspot.com/. Liczę, że wyrazisz swoją opinię ;) Zapraszam również na obejrzenie mojego filmiku zapowiadającego blog http://i-wish-back-to-december.blogspot.com/ -> https://www.youtube.com/watch?v=OSsHOuFVibU Z góry dziękuję i przepraszam za spam ;)

  OdpowiedzUsuń
 33. [SPAM]
  "- Coś ty kurwa zrobił?- wyskoczył od razu na mnie Malik.
  - Daj mi to naprawić!
  - Harry ona z tobą teraz nie porozmawia- powiedział z spokojem.
  - April!"
  ***
  Nowy rozdział. Już dziewiąty! na
  http://life-complete.blogspot.com/
  Zapraszam!. :))

  OdpowiedzUsuń
 34. [spam]
  "Cisza. Zupełna cisza.[...] w tym samym momencie w ręce obracając ołowianego żołnierzyka. Milczał, tak jak głosy, które po raz pierwszy od dłuższego czasu nie dawały mi się we znaki. One były ze mną zawsze. Czasem stłumione, jednak ciągle gdzieś tam były. Teraz zniknęły. W magiczny sposób dawały mi choć przez moment poczuć się jak normalny człowiek."
  zapraszam na nowy rozdział na blogu http://sick-mad-sad.blogspot.com/ który pojawił się z perspektywy chorującego na schizofrenie Louisa. Zachęcam do wyrażenia szczerej opini na jego temat.
  Pozdrawiam i przepraszam za spam
  + można liczyć na rozpowszechnienie na waszej stronie? byłabym bardzo wdzięczna.

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam na czwarty rozdział na blogu:
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga http://niebieskooka-anielica.blogspot.com/ mama nadzieję, że się spodoba i szczerze go skomentujesz ;)
  Zapraszam również na http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/2013/03/rozdzia-osmy.html na którym pojawił się nowy rozdział liczę na szczery komentarz którym oczywiście się odwdzięczę ;)
  Rozdział ósmy
  „A, więc, to jest Bella moja dziewczyna”
  Oczami Nialla
  Czy tak trudno zrozumieć, że chce się przejść? Widocznie tak. Nie mogą w końcu dać mi trochę luzu i nie wypytywać co robię, kiedy nie ma ich w pobliżu!
  Z trudem wydostałem się z domu, kiedy oni oglądali bardzo interesujący film. Sądzę, ze propozycja dość dobrze nie była przemyślana, bo połowa towarzystwa usypiała. Kiedy w końcu zniknąłem z pola widzenia biegiem skierowałem się do parku, by zdążyć na czas, choć i tak wiedziałem, że to niemożliwe. W tej chwili przydała, by się być super bohaterem albo przynajmniej się teleportować.
  Oczywiście mogłem wyjść wcześniej i spokojnie spacerkiem dojść do parku niestety, jeśli chciałem wyjść bez wywiadu środowiskowego ta opcja była jedyną. Przez nich moje starania poszły na marne. Kilku godzinne przygotowania poszły w piach.
  Z góry dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 37. tajemnicza-ocenialnia.blogspot.com
  wspomnienia-zawsze-zostaja.blogspot.com a to mój blog

  OdpowiedzUsuń

 38. Veronica, Annabelle i Nicole to trzy - różniące się od siebie - przyjaciółki, które mieszkają w centrum Londynu. Obie uczęszczają do jednego z najlepszych liceum. Normalne dziewczyny z problemami, starające się poradzić sobie w życiu.

  Co jeśli mają "drugą twarz"? Charlotte, Elizabeth i Dulce tworzą zespół, "Different Girls", który podbił serca miliony ludzi. Każdy zna choćby jedną piosenkę dziewczyn. Na scenie wyglądają inaczej; mają peruki, inny makijaż i najważniejsze; maski. Dzięki nim mogą się cieszyć normalnym życiem nie jako Lottie, Effy i Dul, tylko jako Ronnie, Ann i Nikki. Zadziwiające co mogą zdziałać zwykłe maski...

  Co się stanie, gdy spotkają zespół One Direction? Jakie zmiany ich czekają? Miłość, zdrada, kłamstwa, sława - czy to właśnie je czeka? Nowe, trudne do podjęcia, decyzje, dylematy. To ich życie? Może... Dowiecie się tego, czytając "Wszyscy są legendami. Wiecznie młodzi i piękni.".

  http://i--love--myself--better--than--you.blogspot.com/

  ~ C. M.

  OdpowiedzUsuń
 39. Chciałam Cię zaprosić na http://your-kiss-unmissable.blogspot.com/
  ''Rozmarzyłam się kochany, gdy opowiadałeś mi o naszych przyszłych wyprawach. Za każdym razem, gdy rozmawiamy o tej bliskiej przyszłości czuję jak moje ciało przechodzi dreszcz. Te plany powodują we mnie stany nieokiełznanej euforii. Obrazy, które budują się w mojej głowie są niczym z filmu lub z malowniczej baśni. A przecież to wszystko jest realne, to najbliższa rzeczywistość, która dotknie nas tak szybko. I znów powraca uczucie wielkiej ekscytacji. Czekam na nasze chwile z zapartym tchem. Odliczam dni, trzymam kciuki. Twoje słowa o przyszłości sprawiają, że się rozpływam. I wiem. Wiem, że nikt lepszy nie mógł mnie w życiu spotkać. A gdy zamknę oczy, to wydaje mi się że to już, już..''
  Liczę na miły komentarz i dodanie się do obserwatorów, buziaki xoxox

  OdpowiedzUsuń
 40. http://angels-city-one-direction.blogspot.com/
  Zapraszam!♥

  OdpowiedzUsuń
 41. [spam]
  Czy rozpoczęcie nowego rozdziału swojego życia oznacza bycie szczęśliwszym? Czy wszystko ułoży się wtedy gdy spełni jedne ze swoich największych marzeń? A może Ally jest zaślepiona i nie zauważa tego, że to zbyt piękne by było prawdziwe?
  Zapraszam na http://nevergiveupwithhappiness.blogspot.com/ historię o miłości, która zrozumie dopiero, gdy straci. Pojawił się prolog. - amber

  OdpowiedzUsuń
 42. [SPAM]
  Opowiadanie amatorskie, spod piórka młodej pisarki, opowiada o miłości i poświęceniu równocześnie przenosząc czytelnika w świat niezwykły, niecodzienny, magiczny.
  Czy jesteś odkryć tajemnice jaką skryła przed ludzkością burza? Czy jesteś gotowy ruszyć w podróż wraz z magią by odkryć ludzkie słabości? Czy jesteś w stanie odnaleźć w SOBIE choć krztę magi? Magi, która niezaprzeczalne zmieniła życie bohaterom tego opowiadania.
  I najważniejsze:
  Czy jesteś gotowy popełnić błędy, nałykać się magi i pokochać?
  Jesteś gotowy?
  ZAPRASZAM.

  http://love-magic-mistakes.blogspot.com/

  PS.: W opowiadaniu nie zabraknie One Direction.

  OdpowiedzUsuń
 43. zapraszam na : please-be-yourself.blogspot.com

  ----
  ONA nastolatka. ONI także nastolatkowie.ONA niepozorna szara myszka. ONI rozpoznawalni na całym świecie. 
  ONA może nie taka zwykła szara myszka.ONI może zwykli chłopcy.
  ONA wicemistrzyni Wielkiej Brytanii w pływaniu. ONI kochają śpiewać i dobrze im to wychodzi.
  ONA - kandydatka na kolejną Olimpiadę. ONI - najpopularniejszy boysband świata.ONA nie odnosi się ze zwycięstwami, bo kocha to co robi. ONI chcieliby pozostać chwile w cieniu.WSZYSCY spełniają swoje marzenia.WSZYSCY uwielbiają to co robią.
  WSZYSCY poznają się w nietypowych okolicznościach.WSZYSCY bardzo szybko się zaprzyjaźniają.CZY połączy ich coś mocniejszego niż przyjaźń ?
  CZY ktoś z nich będzie potrzebował prawdziwego wsparcia ?
  CZY ktokolwiek zniszczy to co ich łączy ?
  O tym i o innych rzeczach dowiecie się niebawem.Zachęcam do czytania tego opowiadania. :) 

  OdpowiedzUsuń
 44. 1943r.Polska
  "...Jego ręka spoczęła na mojej tali, chroniąc mnie jednocześnie przed upadkiem. Wyciągnął drugą rękę w kierunku swojego pistoletu. Odbezpieczył go i wycelował.
  Zdążyłam jeszcze powiedzieć "Zdrajca", zanim wyczerpana osunęłam się bez czucia na jego pierś"

  http://przez-burze-wojny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. Zapraszam Cię na 8 rozdział mojego opowiadania. :)
  http://the-unique-skills-ameliaxx.blogspot.com/
  Pozdrawiam, Ameliaxx

  OdpowiedzUsuń
 46. [Spam]
  Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowo założonego bloga z udziałem One Direction. Więcej szczegółów dowiesz się wchodząc na mojego bloga i zaglądając do zakładki "Fabuła". love-magic-mistakes.blogspot.com
  Liczę na szczery komentarz pod prologiem♥

  OdpowiedzUsuń
 47. Troszkę tracę wiarę w siebie, dlatego bardzo proszę cię o przeczytanie czwartego rozdziału na moim blogu. Byłoby też miło gdybyś zostawiła po sobie jakiś ślad :)
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. hej :) chciałabym Cię serdecznie zaprosić na mojego nowiutkiego bloga pt. "Breath of Blue". Opowiada on o uczennicy szkoły muzycznej w Coulsdon Town (szósta strefa Londynu) oraz jej przeżyciach. Będzie trochę miłości, trochę przyjaźni, trochę smutku i agresji :) Z udziałem niesławnych One Direction! Mam nadzieję, że zwiastun, który jest zamieszczony na blogu, Cię zainteresuje do czytania mojego opowiadania :) Prolog już dodany! Liczy się każdy czytelnik, liczysz się Ty, dla mnie! link: http://breath-of-blue.blogspot.com/ Z góry bardzo przepraszam za spam :) całuję, Pluton <3

  OdpowiedzUsuń
 49. Chciałam Cię poinformować i zaprosić na nowy rozdział;)
  http://opko-onedirection.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że się spodoba;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 50. Zapraszam na mojego bloga!
  http://symbol-nadziei.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. [SPAM] Witaj, chciałabym zaprosić Cię na mojego nowego bloga: http://free-me-love-me-save-me.blogspot.com/ Dopiero zaczynam, więc zależy mi na zdobyciu nowych czytelników. Chyba każdy "pisarz", który tworzy jakąś historię, chce, aby grono jej odbiorców było jak największe. Dlatego pomyślałam, że może zechciałabyś dołączyć do tej malutkiej grupki. Przecież skomentowanie mojego opowiadania zajmie Ci tylko chwilę, a mnie wprowadzi w stan ogromnej radości. A może moja historia przypadnie Ci do gustu? Serdecznie zapraszam, a tutaj jest mały fragment mojej "twórczości": "Nie chcę mieć większych problemów, dlatego wstałam z miejsca niczym potulny baranek i czekałam, aż na sali pojawi się sędzia. Już po chwili mogłam dojrzeć dość masywną kobietę o bardzo ciemnej karnacji i z burzą kręconych włosów na głowie. Powiem szczerze, że gdy ją zobaczyłam już na wstępie wiedziałam, że nie będzie łatwo. Nie lubię murzynów, a oni nie lubią mnie. Nie, nie jestem rasistką, a moje stwierdzenie nie jest bezpodstawne. Po prostu miałam już do czynienia z wieloma czarnymi i każde starcie z takim człowiekiem nie kończyło się dla mnie za dobrze. Teraz również miałam takie przeczucie."

  OdpowiedzUsuń
 52. Serdecznie zapraszam na piąty rozdział :)
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Leighton i Blake to siostry rodem z Wolverhampton. Sąsiadki i przyjaciółki Liam'a Payne'a. Leighton rozważna lecz nieśmiała dwudziestolatka, która przyjechała do Londynu z powodu pracy oraz przyszłości. Blake szalona i odważna dziewiętnastolatka, która przyjechała razem z siostrą nie tylko za karierą, ale i za szczęściem. Co się zmieni, gdy w ich życiu stanie zespół One Direction? Co się zmieni? Czy rozkwitnie jakaś miłość, czy może będą same problemy? Dowiesz się tego czytając bloga http://horan-carter-1d.blogspot.com/.
  Gorąco zapraszam! (:

  OdpowiedzUsuń
 54. http://zycie1milosc1chlopakow5.bloog.pl/?ticaid=61037f :>

  OdpowiedzUsuń
 55. Zapraszam na nowo powstałego bloga o 1D - http://enjoy-the--moment.blogspot.com/. :)

  OdpowiedzUsuń
 56. Hey, hi, hello! Oj, nooo... Przepraszam za spam, ale jakoś trzeba zacząć. Zależy mi na szczerej opinii, choćbyś nawet powiedziała że jestem totalnie do dupy. xxx http://ihavenoreasontorun.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 57. http://koszmarpowraca.blogspot.com - Koszmar minionego lata...

  10 przyjaciół; Harry, Louis, Liam, Zayn, Niall, Eleanor, Perrie, Danielle, Victoria i Ella wracają samochodem z wakacji. Niestety pogoda im nie sprzyja, przez co nie zauważają i potrącają dziewczynę, a ona ginie. Zakopują ją. Nie wiedzą, jakie to będzie ciągnęło za sobą konsekwencje. Rok po jej śmierci, w dniu rocznicy, dostają sms'a:
  "Wiem, co zrobiliście minionego lata. Teraz za to zapłacicie. Walczcie o swoje życie. Każdy błąd może być waszym ostatnim...
  Życzę miłej przyszłej śmierci, Wasza Zguba"
  Na początku uważają, że to są tylko żarty, ale seria pewnych zdarzeń uświadamia im, że się mylą. Od teraz zaczyna się walka o przetrwanie...
  To nie jest kolejne opowiadanie o super gwiazdach. To jest opowiadania o nastolatkach, którzy wpędzili się w poważne kłopoty...

  OdpowiedzUsuń
 58. Nominowałam Cię do The Versatile Blogger, więcej informacji u mnie :) http://mystory-with-onedirection.blogspot.com/ xx

  OdpowiedzUsuń
 59. Hello :) Zostałaś nominowana przeze mnie do The Versatile Blogger - więcej szczegółów znajdziesz na http://pain-magic-love.blogspot.com/p/nominacje.html :D xx

  OdpowiedzUsuń
 60. Hej! Chciałam Cię zaprosić na rozdział 3, który pojawił się wreszcie na http://iskierka-nadziei2.blogspot.com/ :) Proszę o szczery komentarz :*
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 61. Holmes Chapel Comprehensive School jest to zwykła szkoła, z niezwykłymi uczniami. Otwierasz drzwi i zaraz na progu spotkasz Liama Payne przewodniczącego samorządu klasowego, który zanudzi się Cię na śmierć opowiadając historię całej szkoły. Uważaj na podstępnego Nialla Horana, który z pewnością ukradnie twoje drugie śniadanie i skonsumuje je w swoim tajnym schowku. Z pewnością Harry Styles pośle Ci nieziemski uśmiech (jeżeli jesteś dziewczyną) który sprawi, że zmiękną Ci kolana. Nasz bad boy Zayn Malik nie zwróci na ciebie najmniejszej uwagi chyba, że uzna Cię za intrygującą. BUM! To na pewno Louis Tomlinson dający pokaz swoich możliwości, wraz ze swoim kołem o tajemniczej nazwie "TZLTMK" który nadal szuka krótszej nazwy. Sharley, to nowa dziewczyna która przeżywa z nimi najśmieszniejsze, najdziwniejsze przygody o których nawet jej się nie śniło.

  Serdecznie zapraszam Cię na http://different-story-one-direction.blogspot.com/. Zachęcam do komentowania, wyrażania swojej opinii. Pozdrawiam i przepraszam za spam :)

  OdpowiedzUsuń
 62. S P A M

  Moje życie? Cóż, nie mogę narzekać. Nikt mnie nigdy nie zgwałcił, mam przyjaciół, dobry kontakt z rodzicami. Pieniędzy też mi nie brakuje. Nie nienawidzę siebie i swojego wyglądu, bo mogło być gorzej. Nie tnę się, nie ćpam, zostaje ewentualnie alkochol i papierosy. Nigdy nie zaczęłam się odchudzać, nie jeść. Życie wręcz idealne. Mam chłopaka, przeciętne oceny w szkole i spokój w domu. Jakoś żyje.
  Jestem Cadence Parker i jestem szczęśliwa.

  zapraszam na magicdreammer1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 63. http://backinflashes.blogspot.com - zapraszam.
  Trzynastoletnia Meggie Mercer wraz ze swoim ojcem Douglasem Mercerem przeprowadziła się do Los Angeles po śmierci swojej matki. Ich więź przez to nasiliła się, co wyszło im w prawdzie na dobre. Po upływie czterech lat Ojciec rozbudowuje swoją firmę prawie że na całą Amerykę, która zaczęła dawać im coraz większe zyski. Po jakimś czasie ojciec dziewczyny znalazł sobie idealną kandydatkę na przyszłą żonę, jednak nie aż tak idealną jak była matka Mercer. Po dobrym roku w ich życiu zaczyna się coś zmieniać, Meg zauważa, że od pewnego czasu jest obserwowana przez obcego mężczyznę. Nie mówi tego swojemu ojcu, lecz przyjaciołom którzy twierdzą, że to tylko i wyłącznie nadzwyczajny zbieg okoliczności. Jej zdaniem jednak nie. Przez dobry miesiąc główkuje nad tą sprawą kiedy pewnego wieczoru Ojciec z jego żoną Elizabeth wyjawia jej całą prawdę. Młoda Mercer załamuje się kiedy wychodzi na jaw to, że jest kolejnym celem Mafii ale po mimo tego obiecuje ojcu że będzie silna i zaufa mu w pełni, że zakończy to i wszystko wróci do normy. W obawie o swoją córkę Douglas zatrudnia swojego najmłodszego pracownika Justina O'donnella jako jej ochroniarza by nic jej nie zagrażało. Lecz czy tylko na samej ochronie to poprzestanie?

  OdpowiedzUsuń 64. [spam]


  Historia przedstawia życie dwudziestolatki, która niegdyś wolna i niezależna nagle musiała zmienić swój styl życia. W jej słowniku zaczyna zanikać słowa jak: nadzieja. Czy blondynka da radę odbudować swą wiarę? No i kto ją tak surowo potraktował? Jaka naprawdę jest dziewczyna? I co w rzeczywistości skrywa pod delikatną i niewinną postawą?

  Zapraszam do odwiedzania mojego nowego opowiadania : http://righttroughthenight.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. [SPAM]
  cześć! chciałabym Cię serdecznie zaprosić na nową notkę, która właśnie przed chwilą pojawiła się na blogu http://one-direction-stories.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 66. [SPAM]
  Jenny, od początku była inna niż wszyscy. Inaczej się odżywiała. Głównie jadła same warzywa i owoce. Jej rodzice tak na prawdę nie byli jej biologicznymi rodzicami. Kiedy miała 3 latka ,ktoś podrzucił ją pod drzwi jej obecnego domu.W jej rodzinnej miejscowości jej matka zabiła ,kiedyś człowieka ,a potem popełniła samobójstwo. Jej tato się załamał i wraz z Jenny, wyprowadzili się z wioski do miasta -Atlanty.Czasem jednak przyjeżdżał tam do wuja Jenny.Jedno przypadkowe wydarzenie i Jenny musi wyprowadzić się od swojego ojca i przenieść się do wuja. Z czasem w jej życiu dzieją się niewyjaśnione wydarzenia. Jenny odkrywa ,że nie jest taka sama jak wszyscy. Chce za wszelką cenę odkryć ,kim jest i co się stało z jej biologicznymi rodzicami ,a pomaga jej w tym chłopak o imieniu Niall. Przyjaźń ? A może coś więcej?Nazywa się Jenny Rossum ,a oto jej historia.
  http://rember-the-name.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 67. "Dzisiaj miałam iść w góry, ale nie mogłam. Nie miałam siły na jazdę na nartach czy innych sprzętach. Wszystko mnie bolało. Głowa pękała, a ciało całe rozpalone drżało z przerażenia. Jedyna rzecz, której teraz potrzebowałam to dawki tego świństwa." Jeśli chcesz się dowiedzieć co wydarzyło się w nowym rozdziale serdecznie zapraszam na mojego bloga http://life-is-a-slut.blogspot.com/ :) xx
  Pozdrawiam gorąco ♥

  OdpowiedzUsuń
 68. [spam]
  Los Angeles nazywane jest Miastem Aniołów. I nie bez powodu...
  Alison i Amanda to dwie najlepsze przyjaciółki, które od najmłodszych lat zawsze spędzały czas razem. Były dla siebie jak siostry.
  Pewnego wieczoru ich życie zaczyna ulegać zmianom. Powoli najgorsze tajemnice wychodzą na jaw i zaczynają komplikować życie cheerleaderek.
  Nie wszyscy są tymi za kogo się podają. Jedni są źli i pragną zemsty. Inni chcą je chronić i uświadomić je tym kim są. Niestety nie wszystkim się to podoba.
  Zaczyna się walka o życie. Nie tylko o własne, gdyż wszyscy są w niebezpieczeństwie. Trzeba zdecydować: dobro czy zło? Każdy błąd może spowodować kolejną śmierć. Tylko nieliczni wyjdą z tego cało.
  Kto wygra? Alison? Amanda? Czy może oni?
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NiL6ep41iAI <--- a pod tym linkiem znajduje się zwiastun, który może zachęcić was do czytania :)
  Przepraszamy bardzo za spam
  Alison & Amanda ♥

  OdpowiedzUsuń
 69. http://letmefeeloursicklove1d.blogspot.com

  Zapraszam :P

  OdpowiedzUsuń
 70. [spam]
  "Placówka Concord College to szkoła z internatem, do której są z chęcią zapisywani uczniowie. To w niej każdy młody człowiek poznaje najważniejsze wartości międzyludzkie, odkrywa swoją przyszłość oraz wzbogaca swój poziom inteligencji. Czy Jamie Holat, zbuntowana nastolatka znajdzie siebie na tej uczelni? Czy Allie Collins, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Eleanor Calder, Danielle Peazer, przyjaciele, którzy znają się od lat pomogą zrozumieć nowej uczennicy, że rodzice wysyłając ją tu chcieli tylko jej dobra? Czy miłość oraz przyjaźń się pojawiająca przetrwa już na zawsze? Czy nastolatkowie będą woleli wybrać dobro, czy może jednak zło? I czy na pewno wszystko się ułoży?"
  Zapraszamy na prolog oraz bardzo przepraszamy za spam :)
  http://life-are-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 71. Zapraszam na szósty rozdział na moim blogu i ładnie proszę o komentarz :)
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. [SPAM]
  Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 73. http://i-wish-back-to-december.blogspot.com/ zapraszam, są już bohaterowie ~ Air . ♥

  OdpowiedzUsuń
 74. [spam]
  Jutro znowu nastanie dzień i trzeba iść do szkoły.
  Kolejny nóż w serce...
  Wszystkie wyzwiska, śmiechy, plotki.
  Przecież nic im nie zrobiłam.
  Dlaczego przeszkadza im to, że się uczę?
  Może chcę coś osiągnąć.
  a nie mieszkać pod mostem.
  Chciała bym z tond uciec.
  Ale gdzie? [...]

  Zapraszam na moje nowe opowiadanie, na którym są już bohaterowie i prolog.
  Mile widziane komentarze.
  http://dzieli-nas-wszystko-jednoczy-milosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 75. [SPAM]
  zapraszam serdecznie na prolog, który przed chwilą pojawił się na moim blogu, mam nadzieję, że wyrazisz swoją opinię w postaci komentarza ;3 http://i-wish-back-to-december.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 77. [SPAM]
  Zapraszam na mój blog: angels-city-one-direction.blogspot.com
  Już niedługo pojawi się rozdział 3♥.
  Czy Franky polubi Louisa? Co ukrywa Tomlinson? Czy Franks również ma swoją tajemnicę?

  OdpowiedzUsuń
 78. [SPAM]
  Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 79. [spam]
  "Zwykła dziewczyna, której umarła najukochańsza mama,
  po tym jak ojciec chciał ją zgwałcić po raz kolejny
  postanawia ze sobą skończyć. Dzięki szybkiej
  interwencji sąsiadki, w porę zostaje przewieziona
  do szpitala i z trudem odratowana. Odnajduję ją wujek,
  brat matki. Po poznaniu dziewczyny postanawia ją
  przygarnąć pod swój dach. Nie mieszka on sam, ma
  pięciu młodych, przystojnych i pełnych energii
  współlokatorów, którzy tworzą słynny boy's band,
  którego jest menadżerem. Wszystko wydaje się
  wspaniale, do czasu przywitania się z chłopakami.
  Jeden z nich separuję się od dziewczyny i ją
  ignoruje. Jego brązowe loki, zielone tęczówki i
  zniewalający uśmiech, nie pozwalają jej go
  lekceważyć. Co będzie dalej ? Czy dziewczyna
  zapomni o krzywdzie jaką sprawiał jej codziennie
  ojciec ? Czy otworzy się przed chłopakami ? "
  Zapraszam na mojego bloga--->http://pain-and-love-1d.blogspot.com < 33

  OdpowiedzUsuń
 80. Hej Sweetie <3 Serdecznie zapraszam na moje blogi:
  http://charlie-true-story.blogspot.com/
  http://fucked-story-and-amory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 81. [Spam]
  Życie czasem potrafi płatać figle i mieszać w życiu.
  Charlie-jest z pozoru zwykła dziewczyną, która przeszła dość wiele. Jeden niefortunny wypadek, ucieczka i początek czegoś nowego.A kiedy będzie myślała, że jej życie zaczyna się układać wszystko się skomplikuje.
  Kto pomoże jej wszystko poukładać i zacząć spokojne życie? Komu uda się zdobyć jej zaufanie i odkryć wszystkie tajemnice?
  Stary zapomniany przyjaciel czy nowy nieznajomy?
  Więcej dowiesz się na blogu: http://true-hapiness.blogspot.com
  Zapraszam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 82. Jejciu jejciu zaczepiście piszesz !!!

  Przepraszam za spam , ale chciała bym abyś do mnie zajrzała . Bo ja będę tu częstym gościem =)
  http://noteverythingisperfect19.blogspot.com/
  Historia zbuntowanej księżniczki króla Wielkiej Brytanii

  OdpowiedzUsuń
 83. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 84. Z góry przepraszam za spam.
  "Placówka Concord College to szkoła z internatem, do której są z chęcią zapisywani uczniowie. To w niej każdy młody człowiek poznaje najważniejsze wartości międzyludzkie, odkrywa swoją przyszłość oraz wzbogaca swój poziom inteligencji. Czy Jamie Holat, zbuntowana nastolatka znajdzie siebie na tej uczelni? Czy Allie Collins, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Eleanor Calder, Danielle Peazer, przyjaciele, którzy znają się od lat pomogą zrozumieć nowej uczennicy, że rodzice wysyłając ją tu chcieli tylko jej dobra? Czy miłość oraz przyjaźń się pojawiająca przetrwa już na zawsze? Czy nastolatkowie będą woleli wybrać dobro, czy może jednak zło? I czy na pewno wszystko się ułoży?"
  Zapraszam na naszego bloga http://life-are-moments.blogspot.com/ gdzie jest już pierwszy rozdział. Jeśli Ci się spodoba skomentuj i zaobserwuj.
  Pozdrawiam gorąco i życzę miłego wypoczynku podczas kończącej się przerwy świątecznej, Allie ♥

  OdpowiedzUsuń
 85. Dopiero zaczynam ale serdecznie zapraszam na: http://lifesemptypromises.blogspot.com/.

  OdpowiedzUsuń
 86. Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga. Bohaterowie mojego opowiadania nie są sławni. Mam nadzieję, że zaciekawi cię ten krótki opis i zostaniesz czytelnikiem mojego bloga. Jeśli blog Cię zaciekawi to proszę skomentuj ;)
  Historia rozgrywa się w Londynie. Niall Horan (19) mieszka z dziewczyną, ale jest nią już znudzony, łączą ich już bardziej rachunki za mieszkanie niż uczucie. W barze, Niall poznaje Summer Flores (18). Niall proponuje Summer randkę, jest nią wyraźnie zainteresowany. Dopiero podczas następnego spotkania Niall dowiaduje się, że Summer jest sparaliżowana i jeździ na wózku. Czy tych dwoje ma szansę na wspólną przyszłość? Czy dziewczyna ukrywa przed nim coś jeszcze?
  Zapraszam : see-me-in-the-rain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 87. Nietypowe opowiadanie o raperze i opiekunce, która zajmuje się synem gwiazdora. Ma z maluchem świetny kontakt, a kiedy pewien nieznajomy celuje do chłopca, dziewczyna bez zastanowienia osłania go własnym ciałem. Jesteś ciekawa co będzie dalej?
  Historia pełna opisów uczuć i akcji, która dopiero co się rozpoczęła. Intrygi, romanse, zdrady... Tego na pewno nie zabraknie. Poznaj życie Kimberly Fisher i daj się wciągnąć w ciekawą fabułę, a myślę, że nie pożałujesz.

  http://west-coast-nigga.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 88. Ivy - młoda piosenkarka, Louis - piosenkarz w zespole One Direction. Przed tą dwójką zostaniw postawione trudne zadanie i nie wiadomo czy uda im się je wykonać. Kiedy z pozoru wszytko idze dobrze coś się psuje, a w ich zycie wkraczają osoby trzecie, które pragną tego co najgorsze dla bohaterów i nawet dopuszczą do śmierci niewinnych osób, aby tylko osiągnąć swój cel. Serdecznie zapraszam na http://be-with-me-baby.blogspot.com/
  Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 89. [SPAM]
  Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 90. Korzystając z okazji, serdecznie zapraszam na mojego bloga, na którym pojawił się rozdział 3 ;)
  [http://written-very-long-ago.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 91. [SPAM]
  Julia od dziecka mieszkała w Polsce. Od kiedy skończyła 18 lat wyjechała-a raczej uciekła-z kraju do Londynu szukać tam szczęścia i pracy. Pytanie dlaczego uciekła? Po śmierci jej matki ojciec zaczął ją gnębić i znęcać się na nią. Dziewczyna nie wytrzymała psychicznie i wyjechała. Pewnego dnia spotyka Liam'a (sławnego wokalistę z zespołu One Direction) w starej kamienicy. Gdy chłopak zapoznaje Julię z resztą zespołu okazuje się, że znajduje ona też świetny kontakt z innymi członkami zespołu. Z kim? Który z nich zdobędzie jej serce? Czy ojciec Julii kiedykolwiek ją odnajdzie? A jeśli tak to jakie niebezpieczeństwo grozi dziewczynie?
  Jeśli Cię ciekawi to wpadnij i zostaw coś po sobie np. komentarz lub zaobserwuj.
  Zapraszam cieplutko i dziękuję za uwagę.

  http://takemetotheendoftheworld-onedirection.blogspot.com/

  Caroline♥

  OdpowiedzUsuń
 92. "Placówka Concord College to szkoła z internatem, do której są z chęcią zapisywani uczniowie. To w niej każdy młody człowiek poznaje najważniejsze wartości międzyludzkie, odkrywa swoją przyszłość oraz wzbogaca swój poziom inteligencji. Czy Jamie Holat, zbuntowana nastolatka znajdzie siebie na tej uczelni? Czy Allie Collins, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Eleanor Calder, Danielle Peazer, przyjaciele, którzy znają się od lat pomogą zrozumieć nowej uczennicy, że rodzice wysyłając ją tu chcieli tylko jej dobra? Czy miłość oraz przyjaźń się pojawiająca przetrwa już na zawsze? Czy nastolatkowie będą woleli wybrać dobro, czy może jednak zło? I czy na pewno wszystko się ułoży?"
  Tego dowiesz się czytając http://life-are-moments.blogspot.com/
  Z góry chciałam przeprosić cię za spam, jednak dopiero zaczynamy prowadzić naszego bloga i chciałybyśmy się jakoś wybić. Mam nadzieję, że zrozumiesz, w końcu sama kiedyś zaczynałaś :)
  Serdecznie pozdrawiam, Allie ♥

  OdpowiedzUsuń
 93. Wyobrażałaś sobie kiedyś piknik z One Direction w środku zimy? Na taki wybiera się Ally. Czym zaskoczą ją chłopcy? Zobaczysz czytając 2 rozdział na http://nevergiveupwithhappiness.blogspot.com/
  przepraszam za spam. pozdrawiam, Ola ♥

  OdpowiedzUsuń
 94. Zapraszam również do wyrażania opisani na temat nowych postów na blogu LYE. Za każdy komentarz postaram się odwdzięczyć :) www.lastyearwithlou.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 95. Historia trzech dziewczyn. Jacquelin ma nieciekawą przeszłość, ale za wszelką cenę chce sprawić aby dostrzegano w niej człowieka jakim jest, a nie jakim była. Czy przeszłość może wpływać na przyszłość? Alexandra to typowa, zagubiona nastolatka z nałogiem. Silnie uzależniona od kokainy próbuje walczyć z nałogiem, ale zamiast tego coraz bardziej rujnuje sobie życie. Cosette jest postrzegana jako nieudacznik, uciekła z domu, rzuciła szkołę i pracuje jako kelnerka w podrzędnym barze, co odróżnia ją od wielu tysięcy osób o podobnym życiorysie? Marzenia. Chce wiele osiągnąć, chce pokazać, że stać ją na wiele, wiele więcej.

  Zachęcam do czytania i komentowania!
  http://probujacbycsoba.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 96. Zapraszam na siódmy rozdział na moim blogu i ładnie proszę o komentarz. :)
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 97. Cześć ! :D Postanowiłem założyć sobie bloga... jest to moje pierwsze opowiadanie i dodałem już "Prolog" więc byłoby miło jeżeli skomentowałabyś czy coś.. ? Oczywiście nie zmuszam <3
  Pozdrawiam Erik xx

  http://despite-all-dead.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 98. hej zapraszam na naszego nowego bloga, na którym pojawił się już prolog, http://life-is-a-trap.blogspot.com/ mam nadzieję, że nasza historia cię zaciekawi i zostawisz po sobie komentarz, liczę na szczerą opinię, oraz nas zaobserwujesz, z góry przepraszam za spam, miłego dnia ♥ - Alex

  OdpowiedzUsuń
 99. Spam
  "Osiemnastoletnia Carly nie jest zwykłą dziewczyną.Od dziecka jest szkolona,aby złapać złodziei zanim zacznę planować napad.Musi robić misje przez które może zginąć.
  Jest szpiegiem,ochroniarzem,policjantką.Młodą agentką.
  Lecz,jedno spotkanie.Dla nich przypadkowe,dla niej kolejne zadanie.
  Wtopić się w tłum,aby zaatakować w odpowiedniej chwili.
  Musi chronić sławny zespół,o którym nie ma pojęcia.
  Jak sobie poradzi?Zginie aby ratować gwiazdy popu ?
  Zaczyna łamać zasady.Osoby które były dla niej jak cień stają się ważne.
  Co będzie dalej?
  Przeczytaj"
  http://9bittersweet9.blogspot.com/
  Przepraszam za spam,oraz zapraszam do zaobserwowania a także napisania swojej opinii na temat opowiadania.Pozdrawiam~Carly

  OdpowiedzUsuń
 100. Miłość - coś czym można zranić
  Zaufanie - coś co można stracić
  Odległość - coś co może zniszczyć miłość i zaufanie.
  Ale czy można zranić się czymś czego nie pożądamy a stracić coś czego już nie mamy? Wpadnijcie i się przekonajcie.
  Zapraszam:
  meandonedirection-julia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 101. Na naszym blogu http://life-are-moments.blogspot.com/ pojawił się właśnie 4 rozdział z perspektywy Jamie, na który serdecznie zapraszamy.
  Z góry przepraszamy również za spam.
  Pozdrawiamy i życzymy miłej nocy, Allie & Jamie ♥

  OdpowiedzUsuń
 102. Jedna impreza, która zmieniła ich życie. Spotkali się przypadkowo, nigdy nie pomyśleliby, że to przeznaczenie. Byli młodzi i ciekawi nowych doznań. Alkohol, imprezy, sława, używki. Takie było życie Naomi i Harry’ego. Czy mogą być przyjaciółmi, a może to tylko zwykła znajomość?
  Dowiesz się wszystkiego na : http://distancewasafriendofmine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 103. Zapraszam na bloga o dziewczynie, która NIE CZUJE NICZYJEGO DOTYKU Z WYJĄTKIEM zielonookiego chłopaka. :D

  Czułam jak jego wzrok wypala we mnie nikłe dziury. Przeszywał mnie, obdarowując przy tym małą nutą bólu. Miałbym być dla niego miała, a sam nie potrafi się zachować.
  Od niechcenia ujęłam jego dłoń. Jednak jak szybko to zrobiłam, tak i szybko ją cofnęłam.
  - Z tobą faktycznie jest coś nie tak. – Zaśmiał się i odgarnął ze swojego czoła jeden zabłąkany kosmyk loków. A w moich oczach stanęły łzy. Nic o mnie nie wiedział, więc nie powinien w ogóle się odzywać. Widząc to szybko przybrał minę bez emocji i spojrzał na starszą kobietę u jego boku.
  - Harry ona nie czuje dotyku.


  http://harrystylestouchofdeath.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 104. Kim to dziewczyna, której zaufanie traci się łatwo, dziewczyna, której trudno zżyć się z ludźmi i trudno pokochać lub wybaczyć. Nina jest dziewczyną lekko zagubioną. Sama nie wie czego chce. Is natomiast ciągle sięga do przyszłości i jest dziewczyną konkretną. Wszystkie są ze sobą mocno związane. Łączy je również coś z chłopcami z One Direction. Czy będzie to miłość, czy może coś innego ? Jak dziewczyny będą radziły sobie z problemami, których z dnia na dzień będzie co raz więcej ? Czy poradzą sobie z tak licznymi rozstaniami ? Zapraszam na nowego bloga, liczę, że będziesz czytać, komentować i zaobserwujesz ;)
  www.love-trust-lies.blogspot.com
  Alex :)

  OdpowiedzUsuń
 105. zapraszam serdecznie na lifesemptypromises.blogspot.com gdzie pojawił się pierwszy rozdział, liczę na szczerą opinię- dopiero zaczynam, a Twoje zdanie jest dla mnie bardzo ważne, bo po prostu niesamowicie piszesz! pozdrawiam Darlin' ;)

  OdpowiedzUsuń
 106. mój internetowy pamiętnik ;>


  http://moje-beznadziejne-zycie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 107. ineedyoutosmile-love.blogspot.com Jeden błąd... Jak poradzi sobie z nim młoda dziewczyna? Jak długo da radę oszukiwać bliskich, że u niej wszystko w porządku? Czy będzie w stanie wszystko uporządkować? Czy będzie potrafiła wybaczyć i zaufać komuś ponownie, czy zranione serce nie pozwoli na to, aby ktoś się do niej zbliżył??... Dopiero zaczynam i jestem świadoma tego, że nie wszystko mam idealnie, ale pomimo to mam nadzieję, że ktoś przeczyta to co napiszę :)

  OdpowiedzUsuń
 108. Nie. Nie jest tak, że pogodziłem się z tą myślą, lub że zapomniałem. Ja po prostu staram się nauczyć z tym żyć, co raczej nie najlepiej mi wychodzi biorąc pod uwagę to, że teraz oglądam jej ubrania i rzeczy, i nie jestem w stanie się tego pozbyć.
  Jednak jestem w stanie stwierdzić, że szczęście nie do końca nas opuszcza. Nawet w tych trudnych chwilach los daje nam kolejną szanse. Każdemu jest coś przeznaczone. Nie każdy chce to odkryć.
  Na szczęście ja chciałem.


  http://yeartoforgetandayeartoremember.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 109. To nie jest kolejna cukierkowa opowieść o idealnej miłości i słodkich 1D. To przedstawienie REALNEGO życia gwiazdy w postaci dziennika Harry'ego Stylesa.
  http://pogranicze-w-ogniu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 110. Życie jest bajką? Oh, przepraszam, od kiedy? Może mi powiesz, skąd masz takie ciekawe wnioski? Nie? A może jednak? Z chęcią posłucham wypowiedzi kogoś, kto w życiu nie zaznał piekła... Ja? Ależ skąd! Mnie żadna tragiczna sytuacja nie spotkała, ale znam siódemkę - zupełnie obcych sobie, jak i wcześniej mi - nastolatków, których koszmary ziściły się. A jakie dokładniej? Hm, a nie za wścibski jesteś? Powiem Ci tylko, że każde z nich jest inne, ma inną historię, poglądy, jest z innej strony świata. Jak sobie z tym poradzili, pytasz? Mówiąc krótko: zemsta. Jednak oni wolą nazywać to spełnieniem marzeń. Jakich?
  Ach, za dużo byś chciał wiedzieć! Nie mogę Ci za wiele zdradzić, ale jeżeli nikomu nie wygadasz, to w tajemnicy, szepnę Ci jeszcze, że szóstkę tych zniszczonych przez los ludzi... Zaraz, zaraz! Przecież oni nie są ludźmi. Nie, nie, nie! Nie zdradzę Ci, kim są, ale skończę swą wcześniejszą myśl. Zanim będą u szczytu zdobycia swoich marzeń, spotka ich wiele przygód. Ktoś zdradzi, tajemnice zaczną wychodzić na jaw, zaczną powstawać nowe sekrety, uczucia zaczną wymykać się spod kontroli, a ich zgorzkniałe serca choć na ułamek sekundy opuszczą swój gruby mur. Przestaną udawać. Na moment i ani chwili dłużej. Pytaniem jest teraz, jak wiele będą musieli poświęcić i czy stworzone przez los przeszkody nie zniechęcą ich? Uda im się dopiąć swego? A jeśli któreś z nich zawaha się? Będą tego konsekwencje, czy raczej nie? A nieufność? Rozdzieli ich, czy złączy?
  Ah, wiele pytań, tak mało odpowiedzi, prawda? A nie chciałbyś ich poznać? Tak, chcesz? To zapraszam, na dopiero co startujące opowiadanie:
  http://zgubne-uczucia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 111. Życie jest bajką? Oh, przepraszam, od kiedy? Może mi powiesz, skąd masz takie ciekawe wnioski? Nie? A może jednak? Z chęcią posłucham wypowiedzi kogoś, kto w życiu nie zaznał piekła... Ja? Ależ skąd! Mnie żadna tragiczna sytuacja nie spotkała, ale znam siódemkę - zupełnie obcych sobie, jak i wcześniej mi - nastolatków, których koszmary ziściły się. A jakie dokładniej? Hm, a nie za wścibski jesteś? Powiem Ci tylko, że każde z nich jest inne, ma inną historię, poglądy, jest z innej strony świata. Jak sobie z tym poradzili, pytasz? Mówiąc krótko: zemsta. Jednak oni wolą nazywać to spełnieniem marzeń. Jakich?
  Ach, za dużo byś chciał wiedzieć! Nie mogę Ci za wiele zdradzić, ale jeżeli nikomu nie wygadasz, to w tajemnicy, szepnę Ci jeszcze, że szóstkę tych zniszczonych przez los ludzi... Zaraz, zaraz! Przecież oni nie są ludźmi. Nie, nie, nie! Nie zdradzę Ci, kim są, ale skończę swą wcześniejszą myśl. Zanim będą u szczytu zdobycia swoich marzeń, spotka ich wiele przygód. Ktoś zdradzi, tajemnice zaczną wychodzić na jaw, zaczną powstawać nowe sekrety, uczucia zaczną wymykać się spod kontroli, a ich zgorzkniałe serca choć na ułamek sekundy opuszczą swój gruby mur. Przestaną udawać. Na moment i ani chwili dłużej. Pytaniem jest teraz, jak wiele będą musieli poświęcić i czy stworzone przez los przeszkody nie zniechęcą ich? Uda im się dopiąć swego? A jeśli któreś z nich zawaha się? Będą tego konsekwencje, czy raczej nie? A nieufność? Rozdzieli ich, czy złączy?
  Ah, wiele pytań, tak mało odpowiedzi, prawda? A nie chciałbyś ich poznać? Tak, chcesz? To zapraszam, na dopiero co startujące opowiadanie:
  http://zgubne-uczucia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 112. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 113. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 114. **Spam**Jeśli nie lubisz takich wiadomości, usuń komentarz**


  'Przecież życie zawsze jest proste...Uh? Co powiedziałeś? To czyste kłamstwo. Czasami życie to piekło. Dzieje się tak przez nasze decyzje, uczynki...A czasami po prostu nie mamy na to wpływu. Los jest nie przewidywalny. Nie wiadomo co Cię spotka za rogiem. Chwytaj każdy dzień, jakby był tym ostatnim. Idź za głosem swego serca , rób to co kochasz, nawet jeśli inni tego nie tolerują. Ludzie nie docenią życia, dopóki nie przekonają się, jakie jest ono ważne, ile by stracili, gdyby nie poznali jego dobrych stron.'
  Ona - Zwykła dziewczyna z małego miasteczka. Od urodzenia jej pasją było śpiewanie.
  On - Niezwykły chłopak, członek najpopularniejszego boysbandu na świecie.
  Pierwsze spotkanie było zupełnie przypadkowe. On od razu zobaczył w Niej swoją bratnią duszę, drugą połówkę. Ona początkowo podchodziła do Niego z większym dystansem. Po pewnym czasie dłużej tak nie mogła. Zaczęła widzieć w nim kogoś bliższego, niż przyjaciela. Połączyła ich miłość silniejsza od śmierci. Ale czy potężniejsza od kłamstw, które później zaczęły ich otaczać?
  Dowiesz się tego, czytając moje opowiadanie: http://you-will-always-be-my-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 115. Powieść opowiada o dwóch mężczyznach, przyjaźniących się ze sobą od lat i o ich codziennym życiu. Andrew to typowy, odważny podrywacz i łamacz damskich serc, a Steven spokojny i wrażliwy romantyk. Mimo że mają różne charaktery, świetnie się ze sobą dogadują. Wkrótce w ich życiu pojawią się dwie piękne kobiety, a oprócz tego wielkie kłopoty... Ciekawi Cię moja książka? W takim razie zajrzyj na www.troubles-of-love.blogspot.com Mam nadzieję że wpadniesz i skomentujesz prolog. ;) Pozdrawiam i przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 116. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 117. http://i-love-your-eyes.blogspot.com/

  zapraszam :DD

  OdpowiedzUsuń
 118. Dziewczyna nie lubiana w szkole...wyjeżdża do babci do Londynu. Poznaje pare nowych ludzi, cieszy się że w końcu jest ktoś kto ją akceptuje...jednak jej szczęście i problemy się nie kończą. Zakochuje się...ale co w tym jest złego? Bo nie w jednej osobie...Jak zakończy się ta historia.? A jak zacznie.? Dowiesz się czytając: http://myownworld-opowiadanieoonedirection.blogspot.com/

  Przepraszam za spam. Mam nadzieję że zajrzysz.:)

  OdpowiedzUsuń
 119. "Wychowana na skraju biedoty, zarabiała na siebie i rodziców. Los nie przeznaczył jej kolorowego życia. Zwłaszcza, że w wieku siedemnastu lat straciła ojca i matkę. Zmarli podczas wypadku samochodowego, zostawili ją bez pożegnania, a ona tylko cierpiała. Przez rok mieszkała z ciotką w Londynie, jednak za dużo złego przeszła w tym mieście by móc w nim zostać na jeszcze kilka lat. Postanowiła przeprowadzić się do Chicago, gdzie z całego serca zapragnęła rozpocząć nowe życie...Kto wie, może lepsze? Tylko co będzie jeśli cokolwiek się skomplikuje? Czy wystarczająco słaba psychika Mia doprowadzi ją do krytycznego stanu? Nie wiesz tego..."
  Ale jeśli chcesz się dowiedzieć zapraszam na nowo otwartego bloga, gdzie na razie jest tylko prolog :
  http://battle-of-destiny.blogspot.com/
  Pozdrawiam cię, Mia ♥

  OdpowiedzUsuń
 120. Wpadnij, jeśli będziesz miała chwilę ;)
  http://stayalivejuststayalive.blogspot.com/
  Pozdrawiam <3
  Chelly

  OdpowiedzUsuń
 121. Tacoma. Miasto położone w stanie stanie Waszyngton. Liczy 196 957 mieszkańców a jego powierzchnia wynosi 162,2 km². Jest częścią obszaru metropolitalnego miasta Seattle. Niewielkie miasto, przeciętni ludzie. Z jednym wyjątkiem. Jest pewna szkoła. Położona w najbardziej odludnej części miasta. Jej tren zajmuje dużą, zalesioną powierzchnię. Ogrodzona wysokim murem, zbudowany w średniowiecznym stylu. Jedni powiedzą, że to zwykła szkoła z internatem. Ale się mylą. I nie chodzi tu o żadne wampiry czy wilkołaki. Ta szkoła przygotowuje do życia przyszłych polityków, lekarzy i agentów. Nazwana na cześć pierwszego ucznia który odniósł prawdziwy, światowy sukces - George’a Washingtona. Prezydent, uczeń i duma szkoły.
  Jednak jak każda szkoła skrywa pewne sekret.
  Z reguły, zwykli uczniowie którzy już wiedzą, że chcą coś osiągnąć w życiu. Rose Carter , Alison Brown, Matt Edwards i Lucas Adams. Są najlepszymi przyjaciółmi. Rose chce zostać agentką do zadań specjalnych. Lata ciężkiego treningu, poświęcenia i wyrzeczeń. Zbuntowana, nieposłuszna, nerwowa, ciągle pakuje się w kłopoty. Tylko on, Chris Miller - nowy nauczyciel, zastanawia się dlaczego. Są podobni. Mają te same pasje i te same cele. Oboje chcą zapomnieć o przeszłości. Czy im się uda? A może sprawy jeszcze bardziej się skomplikują? Może sekrety ujrzą światło dzienne?

  ZAPRASZAM NA MOJEGO NOWEGO BLOGA: http://illegal-ties.blogspot.com/
  Mam nadzieję że zajrzysz, może nawet zostaniesz. Czekam na ciebie i twój komentarz!

  OdpowiedzUsuń
 122. Zapraszam na : http://perfect-world-does-not-exist.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 123. Zapraszam na komentowanie i czytanie 2 rozdziału na perfect-world-does-not-exist.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 124. Tęsknota to jedyne, co ostatnio gości w jej sercu, bo zabrakło GO przy niej - jej najlepszego przyjaciela. Vicky powoli zaczyna nie radzić sobie z przeszkodami, jakie zszykował jej los. Gdy tylko nadchodzi szansa, by zacząć wszystko od nowa, bierze się w garść i robi to. Jednak nie wszystko układa się po jej myśli...
  Chcesz dowiedzieć się, jak potoczą się losy Victorii Black? To zapraszam tutaj: http://socanwedoitalloveragain11.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 125. zapraszam na 3 rozdział http://perfect-world-does-not-exist.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 126. Chciał bym cię serdecznie zaprosić na Rozdział piętnasty mojego opowiadania http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/ oto jego początek:
  „Wszystko wydawało się takie blade i bez życia. Szarości dotrzymywał towarzystwa smutek i przygnębienie. Łzy leciały bezwładnie, a cała energia powoli uchodziła z każdego z nas. Chłodny korytarz wydawał się być przytłaczający. A każde łkanie doprowadzało do rozpaczy. Czy tak to miało wszystko wyglądać? Czy taki wypadł na nas los? Czy nasze życie jest zaplanowane, a my jesteśmy tylko jego pionkami? Czy nie możemy być zawsze szczęśliwi i spacerować przez życie bez żadnych przeszkód? Czy zawsze musimy się potykać i schodzić na złą drogę?” Jeśli chcesz wiedzieć więcej i poznać dalsze losy głównych bohaterów zapraszam na mojego bloga poświęconemu opowiadaniu o One Direction i tragicznym i tajemniczym życiu głównej bohaterki Leny.
  http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/
  Pozdrawiam nieznajoma :*

  OdpowiedzUsuń
 127. http://x-all-the-right-moves.blogspot.com/
  Pozornie zwykła znajomość nawiązana przez Internet. Pozornie zwykły chłopak i zwykła dziewczyna. Pozory, które jak zwykle mylą, a prawda okazuje się być całkiem inna, niż mogłoby się komukolwiek wydawać.

  OdpowiedzUsuń
 128. zapraszam na opowiadanie o 1d, głównie Niallu i Harrym:
  http://you-laughing-with-snowmen.blogspot.com/
  Roddie x.x
  ps. przepraszam za spam

  OdpowiedzUsuń
 129. http://perfect-world-does-not-exist.blogspot.com/
  Zapraszam na serdecznie na mojego bloga .

  OdpowiedzUsuń
 130. Hej. Nie wiedziałam gdzie mam się umieścić, więc zdecydowałam się na spam. Bo tu jest przecież dużo miejsca ;) A więc:
  Szukałam ostatnio ciekawych opowiadań o 1d i traf chciał, że znalazłam Twoje dwa poprzednie blogi. Z zapartym tchem przeczytałam oba. Chociaż muszę przyznać, że ten z Louisem bardziej przypadł mi do gustu ;) ach.. co ja bym dała, żeby umieć tak pisać. Masz naprawdę niezwykłą wyobraźnie i talent do przekształcania myśli w tekst. Dla mnie to trudne. Mam masę pomysłów ale najlepiej zawarłabym całą fabułę w maksymalnie trzech rozdziałach :D po prostu nie umiem się zbytnio rozpisywać i dobry pomysł staje się durny bo brakuje mu tej całej "otoczki" pomagającej czytelnikowi zapoznać się bliżej z całą fabułą. A szkoda. Dlatego jeszcze raz wielkie brawa!
  Natomiast jeśli chodzi o Tego bloga, to zapowiada się jeszcze lepiej od poprzednich. Naprawdę nie mogę się doczekać poprzednich rozdziałów! Nadrobiłam zaległości i teraz będę czytać i komentować na bieżąco ;)
  Jeśli będziesz miała kiedyś czas, to zapraszam do siebie.
  pozdrawiam
  pomme

  OdpowiedzUsuń
 131. Ivy - młoda piosenkarka, Louis - piosenkarz w zespole One Direction. Przed tą dwójką zostaniw postawione trudne zadanie i nie wiadomo czy uda im się je wykonać. Kiedy z pozoru wszytko idze dobrze coś się psuje, a w ich zycie wkraczają osoby trzecie, które pragną tego co najgorsze dla bohaterów i nawet dopuszczą do śmierci niewinnych osób, aby tylko osiągnąć swój cel. Serdecznie zapraszam na www.be-with-me-baby.blogspot.com
  Pozdrawiam Eve;*
  PS. Zachęcam również do obejrzenia zwiastunu : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JRNeS69AMBQ

  OdpowiedzUsuń
 132. Ło, masz tu w ch... chochle dużo komentarzy. XD
  No ale co ja głupia się dziwie, na tak fajnym blogu to zrozumiałe... ;P
  Moze wpadniesz na jeden z moich blogów, co?
  http://and--dreams--of--paradise.blogspot.com/
  http://magicstorywithtwand1d.blogspot.com/

  Pozdrawiam, Alice in Wonderland †

  OdpowiedzUsuń
 133. Serdecznie zapraszam no moje blogi http://perfect-world-does-not-exist.blogspot.com/ i http://to-start-a-new-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 134. zapraszam cię serdecznie na dziesiąty rozdział na moim blogu i byłoby mi miło, gdybyś skomentowała :)
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 135. Serdecznie zapraszam na moje dwa blogi o one direction :

  1.Matylda,to zwykła ,zbuntowana dziewczyna o niesamowitym głosie . Bo zdradzie chłopaka z trójka przyjaciółek przeprowadza się do Londynu . Tam bierze udziały w wyścigach samochodowych oraz rozpoczyna prace jak tekściarka zespołu The Wanted jednak nie na długo .Gdy chłopaki zawieszaja swoją karierą ojciec proponuje jej pisanie tekstów dla zespołu 1D którym jest menadżerem. Czy Matylda po zdradzie chłopaka zakocha się ponownie i czy to będzie któryś z chłopaków z One Direction .To wszystko na :
  http://koffyou.blogspot.com/  2.Kimberly to zawsze uśmiechnięta , z poczuciem humoru dziewczyna , która niczego się nie boi. Mieszka z przyjacielem oraz bratem i jego zespołem . Kiedyś najlepsza przyjaciółka Louisa Tomilsona i Perrie Edwards. Czy wybaczy byłym przyjaciołom , czy się zakocha a co najważniejsze czy będzie szczęśliwa.Serdecznie zapraszam na : http://love-is-beauty-to-time.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 136. Adrianna myślała że straciła wszystko. A tak naprawdę miała wiele. Rodzinę i przyjaciół. Zrozumiała to dopiero, jak wszystko straciła. Przez NIEGO! Przez jedną noc, która miała być odskocznią od bólu a była krokiem do piekła. Piekło które jej zafundował. Czy On zdoła to naprawić ? Co jeśli nie potrafi ? Czy Ona nadal będzie być, skoro nie ma dla kogo żyć ? Czy miłość zdoła wszystko wybaczyć ? Kiedy Ona zrozumie że od przeznaczenia nie można uciec ? Nawet jeśli przeznaczeniem, jest jej największy wróg. Ona z nienawiścią, On z pożądaniem tworzą historię miłości zakazanej, miłości która jest na granicy śmierci.

  Zapraszam na : http://aleksaharry.blogspot.com/ xxx

  OdpowiedzUsuń
 137. Ona nigdy nie miała łatwego życia. Wpadła z przyjaciółmi uzależnienia przez ból, z którym nie potrafi sobie poradzić po stracie najbliższych osób.
  On spełnia swoje największe marzenia. Każdy swój cel osiąga, ale nie tym razem. Ona nie chce się poddać. Czym można być wielkim dupkiem o prawdziwym sercu ?
  Ona i On historia przypominająca piekło. Trzecie osoby stwarzają ich miłość coraz trudniejszą. Miłość. Nienawiść. Złość. Ból. Strata. Miłość zakazana jest dla nich jak śmierć. Powoli ich wykańcza. Z każdym dniem coraz bardziej boli. Ona zaczęła własną walkę gdy on ją wyniszczał. Dawno by przegrała gdyby nie jego miłość. Czy to nie jest dziwne, kochać kogoś i zarazem go nienawidzić ? Czy możliwe jest to by pokochać swojego wroga ? Czy wiesz jak to jest, gdy jedyna osoba która może cię uratować, sprawia Ci największy ból ? Czy pokochałaś kiedykolwiek osobę która była Ci zakazana ? Czy byś wszystko poświeciła dla miłości ? Ona tego nie chciała. Nienawidziła siebie że go pokochała i nigdy się do tego nie przyznała. Nie chciała miłości przez którą wszystko traciła. Nie chciała jego, ale tak bardzo go potrzebowała. Nie chciała się poświęcać. Ale nie miała już co poświecić, gdy ich sekret wyszedł na jaw. Wszystko straciła… Miała tylko Jego, ale czy mu wybaczy ?
  Czy miłość pokona śmierć ? A może to śmierć pokona ich…

  Zapraszam na http://aleksaharry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 138. Charlotte to jedna z wielu nastolatek zamieszkujących miasto Boston. Można by powiedzieć, że niczym nie wyróżnia się w tłumie. Czy aby na pewno? Raczej nie. A wszystko dlatego, że jej kuzynem jest sam Harry Styles. Tak, ten Harry Styles. Nie posikajcie się przypadkiem. Czy jednak to czyni ją wyjątkową? Dla innych ludzi owszem. Ona ma tego wszystkiego dość. Presja otoczenia zmusiła ją do myśli samobójczych. Dla ludzi musi być idealna. Musi taka być, ponieważ jest kimś z rodziny osoby publicznej. Pełni w niej co prawda małą rolę, ale zawsze jakąś. Jestem gruba, jestem brzydka, jestem głupia, jestem sama, nikt mnie nie chce- te myśli krążyły w jej głowie i obijały się echem przez prawie 9 lat. Sporo, co? Jak miała poradzić sobie z tym zwyczajna 17-latka? Pewnego dnia, gdy sprawy wymykają się spod kontroli czas podjąć inne metody. Została wysłana przez matkę do Holmes Chapel. Dokładnie tam, gdzie mieszka jej kuzyn. Właściwie to mieszkał. Teraz jeździ sobie po świecie mając wszystko i wszystkich gdzieś. Co zmieni ten wyjazd w jej życiu? Przeszkody będą wielkie. Da radę?

  http://we-make-the-same-mistake.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 139. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział na blogu http://to-start-a-new-life.blogspot.com/ i na mój nowy blog http://effy-story.blogspot.com/ .

  OdpowiedzUsuń
 140. Zapraszam na dwunasty już rozdział na moim blogu i ładnie proszę o komentarz :) http://letsworkthroughit.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 141. Młodość nie jest taka łatwa, jak się wydaje. Pozornie dobre decyzje nie zawsze okazuję się właściwe. To co wydaje się wspaniałe może być tylko fikcją. Czasami wystarczy po prostu dać sobie pomóc...
  Alexis i Leah nie radzą sobie z zaakceptowaniem siebie. Te dwie na ogół inne dziewczyny mają więcej cech wspólnych, niż to się im wydaje. Czy nowa znajomość wpłynie na ich życie?

  Zapraszam na http://mad-reckless-love.blogspot.com/ :)) /Leah

  OdpowiedzUsuń
 142. Londyn to stolica Anglii, w której mieszkają Doreen, Virginia, Harry oraz Niall - czwórka przyjaciół ze studiów, którzy wspólnie spędzają wolne chwile. Jak każdy dzieciak w ich wieku lubią się zabawić, czasem mocno przesadzają z alkoholem. Dee studiuje prawo, Ginnie poszła w ślady matki - studia dziennikarskie, Harry i Niall studiują medycynę. W ich życiu nie dzieje się nic niepokojącego dopóki nie wybierają się, jak co piątek, na imprezę do nowo otwartego klubu. Dziwnym trafem budzą się następnego dnia w Nowym Jorku. Próbują odgadnąć kto i dlaczego przetransportował ich do tego miasta. Kiedy udaje im się wrócić do Londynu, idą do klubu, ale nie dowiadują się tam niczego. Po tygodniu każdy dostaje SMS o tej samej treści. W ich życiu pojawia się pewna trójka - Vivian, Korey i Lyric. Jak potoczą się losy czwórki przyjaciół? Czy Viv, Kor oraz Lyric mocno namieszają w ich życiu? Czy pomogą im odnaleźć sprawców ich dziwnej zmiany miejsca z dnia na dzień? Jakie zagadki i tajemnice przygotował dla nich los?

  http://londoners-people-live-in-london.blogspot.com/

  Pozdrowienia, Dee & Ginnie.
  Przepraszamy za spam.

  OdpowiedzUsuń
 143. hej! Piszę imaginy i One Direction. Zajrzyj może ci się spodoba ;)
  http://imaginy-z-1d-olcik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 144. Chciałabym Cię serdeczni zaprosić na bloga o Justinie Bieberze i innych :) -> http://everything-from-something.blogspot.com mam nadzieję, że przeczytasz i skomentujesz! +Przepraszam za spam!

  OdpowiedzUsuń
 145. Zapraszam Cię na http://pomimoboluszczesciewzyciu.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że się spodoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 146. Serdecznie zapraszam Cię na moje dwa blogi:
  http://icantdrownmydemons.blogspot.com/
  http://stayalivejuststayalive.blogspot.com/
  PROSZĘ, PROSZĘ, PROSZĘ wpadnij, a może nawet zostaw po sobie jakiś ślad ;*
  Pozdrawiam
  Chelly ♥

  OdpowiedzUsuń
 147. Zapraszam na mojego bloga z opowiadaniem o Liamie <3
  http://superhero-for-hire.blogspot.com/
  enjoy x

  OdpowiedzUsuń
 148. Ginger Cowell to szesnastoletnia buntowniczka, córka Simona Cowella (producenta muzycznego) oraz Margaret Comett-Cowell(słynnej aktorki). Dziewczyna po rozwodzie rodziców który miał miejsce 3 lata temu, zamieszkała wraz z mamą w Los Angeles. Jednak jej życie uległo ogromnej zmianie z grzecznej, miłej i pomocnej dziewczynki zmieniła się w bezuczuciową, arogancką, nieustannie pakującą się w kłopoty egoistkę. Kiedy nastolatka popadnie w niewyobrażalne kłopoty z dilerami narkotyków jej mama zdecyduje się aby dziewczyna dla własnego bezpieczeństwa spędziła wakacje u ojca którego Ginger nienawidzi i to jego obwinia o rozwód rodziców. Jakże wielka będzie więc złość dziewczyny gdy dowie się że wyrusza w trasę koncertową z zespołem One Direction który sam stworzył jej tata i jest ich obecnym menagerem. Poznajcie jej historię czytając dalej bloga http://differentrebellious.blogspot.com/
  Dopiero zaczęłam więc są na razie bohaterowie i prolog mam nadzieję że Cię to zainteresuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 149. Chicago. Miasto przez wielu pożądane. Jednak czy warto? 16 letnia Mia Shepherd mieszka tu od małego dziecka, lecz skrywa sekret który według obcych temu miastu - jest wręcz niemożliwy. Lola i Amanda Thompson to córki szanowanego adwokata - Jhames'a Thompson'a, który pomoże dziewczynie zacząć nowe i porządne życie.
  Wszyscy skrywają sekrety, które nie zawsze można zobaczyć w dobrym świetle. Czy wyjdą one na jaw? Czy przyjaźnie przetrwają próby? Czy wszyscy zaakceptują prawdę?
  http://rich-poor-lucky.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 150. http://yoloremebmerthat.blogspot.com/

  Dopiero Prolog ale rozkręcam się. :)

  Zapraszam !

  Komentarze mile widziane.

  OdpowiedzUsuń
 151. cześć, pojawił się już drugi rozdział na blogu ->http://everything-from-something.blogspot.com mam nadzieję, że przeczytasz i skomentujesz jak się spodoba to zaobserwujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 152. Zapraszam na mój blog, który został przeniesiony na www.the-boy-from-my-dreams.blogspot.com (bez końcówki -1d). Historia dzieje się w roku 1989... Młoda dziewczyna, Londyn, nowy początek, nowy start. A za nami już 6 rozdziałów! Jeżeli jeszcze nie zaglądałaś/eś, to serdecznie zapraszam. A może akurat Ci się spodoba. Proszę też o pozostawienie śladu po sobie i wyrażenie swojej oceny/krytyki. Wszystko biorę na klatę :D Także, ten tego, the-boy-from-my-dreams.blogspot.com czeka, a ja jako autorka - razem z nim :)

  Pozdrawiam gorąco i nie przepraszam za SPAM, bo przecież dodaję w miejscu dla niego przeznaczonym :D
  @xx_adeline

  OdpowiedzUsuń
 153. Zapraszam na mój blog, który został przeniesiony na www.the-boy-from-my-dreams.blogspot.com (bez końcówki -1d). Historia dzieje się w roku 1989... Młoda dziewczyna, Londyn, nowy początek, nowy start. A za nami już 6 rozdziałów! Jeżeli jeszcze nie zaglądałaś/eś, to serdecznie zapraszam. A może akurat Ci się spodoba. Proszę też o pozostawienie śladu po sobie i wyrażenie swojej oceny/krytyki. Wszystko biorę na klatę :D Także, ten tego, the-boy-from-my-dreams.blogspot.com czeka, a ja jako autorka - razem z nim :)

  Pozdrawiam gorąco i nie przepraszam za SPAM, bo przecież dodaję w miejscu dla niego przeznaczonym :D
  @xx_adeline

  OdpowiedzUsuń
 154. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 155. [spam]
  "Nastolatka o czerwonych włosach w niedbały sposób opierała się na dłoni, patrząc na swoje odbicie w weneckim lustrze. Zdawała ona sobie sprawę z tego, że po drugiej stronie zapewne mama, tata i może jej brat ze współczuciem patrzą jak najmłodszy członek ich rodziny, od kilku godzin czeka aż ktoś wysłucha jej historii."
  To jest właśnie wstęp pierwszego rozdziału, który właśnie ukazał się na blogu http://school-nightmare.blogspot.com/ :)
  jeśli masz ochotę to zachęcam do wyrażenia szczerej opinii, która niekoniecznie musi być pochlebna.
  zachęcam do przeczytania rozdziału oraz zaobserwowania bloga.
  przepraszam za spam, Cassie ♥

  OdpowiedzUsuń
 156. [spam]
  "Nastolatka o czerwonych włosach w niedbały sposób opierała się na dłoni, patrząc na swoje odbicie w weneckim lustrze. Zdawała ona sobie sprawę z tego, że po drugiej stronie zapewne mama, tata i może jej brat ze współczuciem patrzą jak najmłodszy członek ich rodziny, od kilku godzin czeka aż ktoś wysłucha jej historii."
  To jest właśnie wstęp pierwszego rozdziału, który właśnie ukazał się na blogu http://school-nightmare.blogspot.com/ :)
  jeśli masz ochotę to zachęcam do wyrażenia szczerej opinii, która niekoniecznie musi być pochlebna.
  zachęcam do przeczytania rozdziału oraz zaobserwowania bloga.
  przepraszam za spam, Cassie ♥

  OdpowiedzUsuń
 157. ZAPRASZAM NA 1 ROZDZIAŁ , prolog i przedstawienie bohaterów ! :

  http://yoloremebmerthat.blogspot.com/

  "Nicole - siedemnastoletnia dziewczyna, która nie ma ograniczeń postanawia ostro zaszaleć w wakacje. Nie szuka miłości, tylko zabawy. Wszystko robi bez ograniczeń by się poczuć wolną. Lecz czy szalejąc w klubach, paląc i pijąc uda się jej wyleczyć uczucie samotności ? Co się stanie gdy będzie obchodzić swoje 18 urodziny z przyjaciółmi w klubie ? Czy nadal będzie chciała się "tylko bawić" ? Może się zmieni ? Wszystko to na blogu i ( niedługo ! ) w rozdziałach ! :D "

  OdpowiedzUsuń
 158. Młoda dziewczyna, wielka przyjaźń, sławny piłkarz, wyjazd.
  Historia, która była bajką a zamieniła się w tragedie.

  http://ponad-przyjazn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 159. Do tej pory takie rzeczy Riley widywała tylko w filmach. Co prawda, zawsze marzyła żeby przeżyć jakąś przygodę życia, ale nie spodziewała się, że wcieli się w rolę jednego ze swoich ulubionych bohaterów kina akcji i osobiście przyczyni się do ocalenia ludzkości przed zgrają przestępców.
  A teraz? Teraz nie wyobraża sobie życia bez adrenaliny, a przecież dopiero kończy naukę w Akademii Szkolenia SEA i jej kariera dopiero się zaczyna.
  Nie zmienia to faktu, że Riley co noc dręczą koszmary o przeszłości, która nagle, z dnia na dzień ją dogania, chociaż myślała, że zostawiła ją daleko za sobą. Czy ucieknie? Czy zrezygnuje z obecnego życia i zostanie "psem" rządowym, szargając swoją opinię niezawodnego agenta, żeby uratować współpracowników i parę szarych oczu, przez które wszystko się zaczęło? Jak Riley poradzi sobie z sytuacją w tym nowym, prawdziwym i lepszym świecie?
  Sprawdź, zapraszam.
  http://secret-program.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 160. Dzisiaj nie ma już nic ,a jutro nie ma już przyszłości. Jesteśmy ostatnimi ludźmi na zalanej słońcem ziemi. Po za sektorami nie ma już życia. Tylko bezkresne pustynie. Nie jesteśmy tu sami. Otaczają nas bezmózgie ,bezduszne ,żądne krwi mutanty. Są wśród nas ,żyją ,bytują i czekają na odpowiedni moment ,żeby nas zaatakować.

  Czy uda nam się powstrzymać inwazję nieproszonych gości? Zbudować lepsze ,bezpieczniejsze jutro? Cześć. Jestem Shanon McLain i chciałabym żyć jak normalna nastolatka. Ale teraz muszę pamiętać ,że jutro nie ma już żadnych zasad.*

  *fragm. „Jutro” J.Marsden

  zapraszam do mnie: http://my-newage.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 161. To mój zupełnie nowy blog z innymi pomysłami, innymi bohaterami i przygodami. Jesteś ciekawa jak potoczą się losy Effy, Cassie, Franky, Cooka i One Direction ? Wejdź http://you-has--changed.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 162. Zapraszam na piętnasty już rozdział na moim blogu i ładnie proszę o komentarz :) http://letsworkthroughit.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 163. April z dnia na dzień straciła wszystko. Rodzinę ,dom ,miłość ,znajomych i zdrowie. Ku zaskoczeniu wszystkich nie popadła w depresję ,nie załamała się i nie próbowała popełnić samobójstwa. Odbudowała swoje życie na nowo próbując łapać szczęście za nogi.

  Kiedy niepoprawna optymistka spotyka oschłego i gburowatego prawnika-pracoholika możecie być pewni ,że za równo jej życie jak i jego wywróci się do góry nogami. Czy April zdąży pokazać pracodawcy ,że życie potrafi być kolorowe mimo otaczającego nas zła i nieszczęść? Przekonaj się sam.
  Zapraszam na: http://hello-life-is-wanderful.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 164. http://youonlyliveone-yolo.blogspot.se/

  OdpowiedzUsuń
 165. Wiele opowiadań, kilka różnych historii. Pięć osób. One Direction. Jak potoczy się ich los? Czy opowiadania będą odzwierciedleniem rzeczywistości? A może zespół tak naprawdę nigdy nie istniał? Homo- i heteroseksualizm. Tolerancja. Ból. Cierpienie. Miłość. Sława. Nienawiść. To wszystko połączy na pewno dwójkę ludzi. Może kogoś jeszcze? Czy każda z tych historii zakończy się Happy Endem?

  Zapraszam na ----> http://lovehatefriendshipfame.blogspot.com/

  @ania95_official
  xx

  OdpowiedzUsuń
 166. To mój nowy blog. Na razie nie jest zbyt popularny, ale mam nadzieję, że to się zmieni.
  http://one-time-baby.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 167. http://born-to-live-live-to-die.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 168. NOWE OPOWIADANIE Z ONE DIRECTION!
  Z góry przepraszam za spam.
  „- Szybciej! – biegłam ile sił w nogach i śmiałam się jak nienormalna.
  - Szybko popierdalają! – krzyczał Eddie, który biegł za mną.
  - Zapierdalaj szybciej tymi krótkimi nóżkami! – nie mogłam przestać się śmiać. – Kurwa Eddie, psiarnia depcze nam po piętach!
  - Biegnij ile masz sił w nogach! – śmialiśmy się i biegliśmy przed siebie najszybciej jak mogliśmy.”
  Stany Zjednoczone, Chicago. 18-letnia Janice Belmont wiedzie szalone i pełne niebezpieczeństw życie. Uważa, że w życiu najważniejsze są używki, imprezy, kradzieże i beztroskie życie. Ma swoich przyjaciół, którzy są jej rodziną i dzięki nim poznała takie życie. Dziewczyna pod żadnym pozorem nie chce zmieniać swojego życia, ani swoich przyjaciół. Wszystko jednak może się pozmieniać kiedy w jej życiu pojawi się 4 Brytyjczyków i 1 Irlandczyk, całkowicie inni niż ona i żyjący zupełnie inaczej niż ona i jej przyjaciele. Co się wydarzy? Czy Janice zmieni nastawienie do życia i ludzi ją otaczających? Czy dla miłości poświęci wszystko co ma? Wszystkiego możesz się dowiedzieć czytając: http://gray-abyss.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam do obejrzenia bohaterów i przeczytania fabuły, które znajdują się na blogu. :)

  OdpowiedzUsuń
 169. Serdecznie chciałabym zaprosić na mojego boga na adres

  http://na-zawsze-przy-tobie.blogspot.com/

  Właśnie pojawił się 3 rozdział. Zachęcam do komentowania i wyrażania swojej opinii, a jak się spodoba dodania się do obserwowanych. Pozdrawiam i przepraszam za spam ;)

  OdpowiedzUsuń
 170. ZAPRASZAM DO SIEBIE :D

  http://youonlyliveone-yolo.blogspot.se/2013/08/rozdzia-3.html

  OdpowiedzUsuń
 171. Kiedy Zayn dowiaduje się, że pozostał mu tylko miesiąc życia, załamuje się. Ból codziennie przybiera na sile i kiedy czuje, że dłużej nie wytrzyma, wyjawia swoim przyjaciołom prawdę. Widzi na ich twarzach wymalowany ból oraz smutek. Czy to wydarzenia pokaże pozostałej czwórce, że nie warto źle ocenia ludzi nie znając ich tajemnic ? Czy pomogą mu się pogodzić ze śmiercią ? Jaka będzie zapłata za ich tok myślenia ?

  http://ciemnosc-wciaz-sie-ukrywa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 172. "Złudzenie spokoju" to historia 16 leniej dziewczyny, która wiedzie spokojne, niczym nie zmącone życie w Londynie. Pewnego razu, w jej mieście, dochodzi do zaginięcia, później ginie kolejna osoba i kolejna, a to wszystko za sprawą tajemniczych ludzi w czarnych kapturach. Czy dziewczynie uda się rozwiązać zagadkę ginących ludzi? Tego dowiesz się, czytając Złudzenie spokoju.

  http://zludzenie-spokoju.blogspot.com/

  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 173. Zapraszam na bloga z imaginami http://imaginy-1direction.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że wpadniesz i pozostawisz po sobie komentarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 174. Jedna zwykła dziewczyna
  Jedna zwykła historia
  Miliony zwykłych ludzi

  "[…] Poza tym chcę być oryginalnie brzydka. Uroda to rzecz pospolita."
  ~Halina Snopkiewicz

  Jeśli masz czas :)
  http://just-like-a-mirror.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 175. http://effy-of-full-love.blogspot.com/ zapraszam na nowego bloga !

  OdpowiedzUsuń
 176. Zapraszam się serdecznie do odwiedza mojego bloga na którym wczorajszego wieczora pojawił się Rozdział 03 i jeszcze serdeczniej zapraszam cię do skomentowania i napisania szczerej prawdy. Nie bój się i pisz nawet negatywy! http://ciemnosc-wciaz-sie-ukrywa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 177. Nominuję Cię do Liebster Award ;)
  ill-look-after-you.blogspot.com/
  Pozdrawiam Rose

  OdpowiedzUsuń
 178. http://effy-of-full-love.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam na bloga !

  OdpowiedzUsuń
 179. Londyn to niebezpieczne miasto, szczególnie ludzie muszą się bać licznych gangów jakie żądzą Londynem...ale są takie 2 szczególne RhythMix i One Direction w skład pierwszego wchodzi 5 dziewczyn zaś w skład drugiego 5 chłopaków, oba są tak samo groźne oba się bardzo nienawidzą i starają się wyeliminować drugich. Do czego posuną się chłopcy z 1D aby wyeliminować RM?
  W tym opowiadaniu 1D nie są sławni
  http://two-gang-one-hate.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 180. Mamy nawet podobne style pisania i podobne poglądy naszych bohaterek. BA! Co nadal nie zmienia faktu, że twój blog jest o 34579786546437659856465975075077565 razy lepszy *_________* Ale gdyby jednak komuś baaaaaaaaardzo się nudziło, to zapraszam :)
  http://opowiadanieoonedirection1629.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 181. Dopiero zaczynam serdecznie zapraszam http://onedirectionnolimits.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 182. Przyjaźń, miłość czy raczej nic z tego? Odpowiedź na to pytanie znam bardzo dobrze. Najpierw 14 lat przyjaźni, która przerodziła się w coś więcej. Zakochaliśmy się w sobie, a ja myślałam, że to coś poważnego. Chciałam dla niego jak najlepiej. To ja namówiłam go na udział w programie. A on co? Stał się sławny i mnie zostawił. Wyjechał. Dopiero po trzech latach, w dzień moich 19 urodzin wyprowadzam się z rodzinnego miasta. Zamieszkuję w Londynie i tam poznaję go- Harrego. Chciałam zapomnieć o Lou co zaczynało się dobrze, jednak dowiedziałam się, że to jego przyjaciel. Teraz wiedziałam, że nie zapomnę o nim, że go `poznam` z jednej strony chciałam tego, ale z drugiej się bałam. Jak sądzisz jak to się potoczy? Jak zaaraguje Lou, pozna mnie w ogóle? Czy nasza miłość odżyje czy raczej będzie coś z Harrym?
  Dowiesz się czytając tego bloga:
  http://mylifemyworldopowiadanieoonedirection.blogspot.com/
  Zapraszam :**

  OdpowiedzUsuń
 183. http://effy-of-full-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 184. Czy zwykła prostytutka, pracująca w burdelu jest w stanie zmienić czyjeś serce? Czy chłopak, który ma wszystko, będzie potrafił szanować tych, którzy nie posiadają nic? Czy zdobędzie miłość osoby, której sam nie kocha? W końcu od nienawiści do miłości jeden krok... Jednak nikt nie powiedział czyj, a to robi wielką różnicę...
  ZAPRASZAM -> http://the-light-in-the-shadows.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 185. everyone-is-busy-with-each-other.blogspot.com
  Zapraszam. ;*

  OdpowiedzUsuń
 186. Niemal wbiegłam do salonu i pewnym, płynnym ruchem porwałam, tym razem zielonego, drinka ze stolika i wypiłam go tak samo ekspresowo jak poprzedniego. Teraz byłam gotowa do wyjścia i przeżycia tej nocy. Gdy tylko brzdęk odstawianej szklanki rozległ się w powietrzu, usłyszałam za plecami tłumiony śmiech. Odkręciłam się najwolniej jak tylko się dało.

  Niebieskie tęczówki Louisa świdrowały mnie z rozbawieniem.

  http://insomnia-fanfiction.blogspot.com/

  .

  OdpowiedzUsuń
 187. http://school-bhs.blogspot.com/
  zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 188. Chloe była zwyklą, niewyróżniającą się z tłumu dziewczyną o urodzie zwykłej siedemnastolatki. Ale znalazł się ktoś, dla kogo warto było porzucić dotychczasowe życie. Ten ktoś ma czterech przyjaciół i bierze udział w X-Factorze.
  To nie będzie zwykła historia w stylu "kocham cię; ja ciebie też". W świecie sław rozpęta się prawdziwa wojna o miłość i jej przetrwanie...
  http://before-and-after-by-merr.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam xx
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 189. Dziewiętnastoletnia Fay Teasdale po maturze wyjeżdża do swojej siostry Louise, ktora mieszka w Londynie. Na miejscu ma opiekowac sie siostrzenica Lux. Wszystko sie zmieni, gdy pewnego dnia pozna piatke wspanialych, utalentowanych chlopakow. Czy poradzi sobie z ciaglym dogryzaniem jednego z nich ?
  Tego wszystkiego dowiesz sie czytajac moje opowiadanie:

  http://all-to-make-the-shelter.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 190. Dru prowadziła poukładane i owocne życie. Dopóki nie poznała Harry'ego.Jej życie zmieniło się w piekło.
  Szczęście opuściło ją na dobre, kiedy na jej drodze stanął diabeł.
  Czy coś ją uratuje? A może ich życiem zawładną uczucia? Zatrać się w niebezpiecznym świecie Dru i Harry’ego.
  http://killer-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 191. Hej, chciałabym cię zaprosić na mojego nowo powstałego bloga.
  Poznaj bliżej Gabby, która szuka swojego miejsca na ziemi. Specjalnie by osiągnąć ten cel wyjeżdża z Nowego Jorku i zostaje dziennikarką.
  Jeszcze raz cię zapraszam i mam nadzieje, że zostaniesz ze mną na dłużej ♥♥
  http://how-i-found-myself.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 192. tam i tu (;
  http://i-wish-you-loved-me-too.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 193. Przyjaciele od zawsze i na zawsze? Nie zawsze w życiu wszystko wychodzi tak jakbyśmy chcieli. Życie jest zaplanowane wcześniej niż możemy sobie to wyobrazić. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Każda sytuacja ma swój powód. Każde rozstanie ma swoje uzasadnienie. Każde spotkanie ma swój cel. Co stanie się gdy Caroline przypadkiem spotka się ze swoim dawnym przyjacielem? Czy ich uczucia powrócą? Będą się lubić, nienawidzić czy kochać? Co się stanie z jej całym życiem? Czy coś się zmieni? Czy będzie to jednorazowe spotkanie? Jak oboje zareagują na swój widok? Czy będą mieć do siebie pretensje? Co stanie się z ich obecnymi przyjaciółmi? Czy nadal wszystko będzie takie same?
  http://love-me-or-fuck-off.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 194. Witam drogą Em. Nie mam pojęcia czy mnie pamiętasz ale prowadziłam bloga life-complete i tak dalej :). Piszę teraz z konta przyjaciółki z którą obecnie założyłam bloga. Mam nadzieję, że zajrzysz i ocenisz pierwszy rozdział ;3. Serdecznie zapraszamy na
  http://everything-could-happen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 195. Byłabym wdzięczna, jeśli byś zajrzała ♥

  Wyścigi nie odbywają się tylko w filmach.
  Poznaj Candice - nastolatkę z idealnym życie. Perfekcyjna uczennica, wspaniali rodzice, dziewczyna z dobrego domu. Idealnie, prawda?
  Poznaj Harry'ego - jego całe życie to szybkość. Szybkie auto, dziewczyna na jedną noc przy boku. Jego motto to "żyj chwilą".
  Ale co się stanie, kiedy się spotkają? Czy jest w ich życiu miejsce na happy end?
  Zapraszam!
  http://runaway-harrystylesfantiction.blogspot.com/

  + zwiastun
  http://www.youtube.com/watch?v=twtsacimKtQ

  OdpowiedzUsuń
 196. Na imprezie dosiada się do dziewczyny tajemniczy chłopak. Zaczynają rozmawiać a gdy Rebekah wraca do domu widzi szokującą rzecz. Ciekawa? Zapraszam
  http://misery-fan-fiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 197. Niby zwyczajna dziewczyna, bogata, niczego jej nie brakuje. A jednak, kiedy Madeline traci dom jej życie staje do góry nogami. Na szczęście ma przyjaciół, którzy zawsze jej pomogą. Wyjazd do Londynu odmieni wszystko. Czy to nie dziwne, że chłopcy z brytyjsko- irlandzkiego boysbandu pojawiają się zawsze kiedy dziewczyna najmniej się tego spodziewa?
  http://dream-about-you-by-nana.blogspot.com/
  Zapraszam
  -Nana-

  OdpowiedzUsuń
 198. przepraszam za spam:
  Kalifornia. Stan wielu plaż, wysokich fal i wielkich marzeń. Vivian, Mia, Niall, Zayn, Harry i Liam to grupa przyjaciół, którzy kochają surfować. Wydaje im się, że nie ma dla nich żadnego zagrożenia, a mistrzostwa będą należeć właśnie do nich. Wszystko się zmieniło. Do San Francisco przyjeżdża rodzeństwo. Carly i Louis Tomlinson są zaawansowanymi surferami, którzy planują wygrać tegoroczne zawody. Oboje nie przejmują się, że będą musieli rywalizować z innymi świetnymi surferami.
  Co wyniknie ze spotkania się grupy przyjaciół i rodzeństwa Tomlinsonów?
  Czy między uczestnikami zawodów oprócz rywalizacji pojawią się uczucia?
  Dadzą radę utrzymać więzi przyjaźni przy chęci pokonania siebie nawzajem?
  Jak skończy się ta przygoda?
  Zapraszam na pierwszy fan fiction, w którym 1D są surferami!
  http://blue-wave-california.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 199. Dru prowadziła poukładane i owocne życie. Dopóki nie poznała Harry'ego.Jej życie zmieniło się w piekło.
  Szczęście opuściło ją na dobre, kiedy na jej drodze stanął diabeł.
  Czy coś ją uratuje? A może ich życiem zawładną uczucia? Zatrać się w niebezpiecznym świecie Dru i Harry’ego.
  http://killer-ff.blogspot.com/
  + zwiastun :D
  http://www.youtube.com/watch?v=KvPabPo9ZQk

  OdpowiedzUsuń